Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Game of Thrones!

Pepi · 319 · 75710

Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
yaaaaay Burek!  :)) Fak, na to neumnost z Brienne sm kr mal pozabila. Pa tud men je čist lame. Kam jo sploh pošlje? Šlo mim mene.

"lopneš jih pa crknejo" xD Fak no xD


Beno, sej vem, sam men je že to dost da je zmajko. <3 kuščarček en. juj


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
- Zakaj Cersei zašepeta Jamieju "never betray me again" glih zdej? Kaj je zadnje čase naredu takšnega, da bi si to zaslužu? A sm jst kej spregledal? Al sam mora bit mal badass skos?
 
Ker se je sestal s Tyrionom.

To, plus, po moje ker je je narobe usmrtil Olenno.

Drgač pa, Burek! Na westeros.org obstaja (za vsako epizodo posebi) thread, k se mu reče Rant and Rave Without Repercussion in je res hudo, k gledaš, kako se komentarji skoz sezone iz tečnih lovelenj pik sprevračajo v čist valid in da ne rečm lucidne opazke.

Sm pa tud js končno ugotovu, kaj me konceptualno mot pr wight-hunt subplotu. Če ne bi blo tega subplota, ane. In bi se vsi gonil okrog tega, kako svet prepričat, da je sranje resno, bi js kot povprečn gledalc slej ko prej reku: "Ja faaak, ane, zakva pa čist simpl ne grejo gor po enga zombija in ga pokažejo folku?" Še v isti sapi bi si pol odgovoru, da je to čist prekmečko za prkazat. Pač neki, kar bi izvedu Martin Krpan. Za GoT sm vseen upov, da je mal bl convoluted k to. In to add insult to injury -- oni so šli iz tega narest spektakl. Iz nečesa, kar bi morala bit v najboljšem primeru opomba, ne pa grupič s kopico protagonistov. Al neki. Sj mogoče ne znam najboljš ubesedit, hehe, ampak nek grenak priokus vseen o(b)staja.


EDIT:
Čeproooov, an, neki sem si zamislila, da bi lahko Bran vdrl v misli Viseriona in ga vodil. A je to po kakršnikoli teoriji možno?


To bi moral bit možno, ja.



« Last Edit: August 24, 2017, 08:01:33 am by Pepi »
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Ampak sej ni vedu, da se bo sestal s Tyrionom! Glih to ane, Bronn je zrihtal sestanek, on je pa takoj po tem šel Cersei povedat vse, kar se je zgodil.

Tega z Olenno tut ne kupim najbolj. Cersei jo je hotla neki javno usmrtit pa neki, ampak Jamie "talked her out of it". Tukaj torej ne moremo govorit o nekem izdajstvu, vsaj po moje ne.

Še najbolj se mi zdi logično, da se ji mal trga, postaja ful paranoična in v vseh vidi sovražnike.

@Pepi - hud topic! :D

@Nerlisa - to pišem skor sam zato, da se ti zabavaš. :P


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Še najbolj se mi zdi logično, da se ji mal trga, postaja ful paranoična in v vseh vidi sovražnike.

Točno to. Kle se morš najprej vživet v Cersei, in pol se ti zdita ti dve "izdaji" res izdaji. Ona ma at this point svoje definicije vsega.
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Tile prestoli so zihr premazani s kakšnim mamiljem, da se ljudem na njih tako sfrenklja.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
V ponedeljek bo še zadnja epizoda in potem ostane samo ugibanje, kaj pride v zadnji sezoni. Zagotovo bomo v ponedeljek videli kakšen odmeven uboj. Glasujem za Mezinčka!
Delaj dobro!


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile

@Nerlisa - to pišem skor sam zato, da se ti zabavaš. :P




YAY hvalaaa :D Sam me res ful zabava, veš :D sej sam še en del :*


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Mogoče nekaj za bližnji zaključek sezone:
Delaj dobro!


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Sveta resnica. Še zmer eden največjih šokov ever med branjem knjig.



Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Ej Pepi, kaj pa to slišim na podkastu 'Vzhajanje mrtvih'. :D Zdej si že kr slovenski GOT celebrity? Kje je ta obljubljen filmček o raznih zarotah in predvidevanjih ob zaključku sezone?  :o 


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Ej Pepi, kaj pa to slišim na podkastu 'Vzhajanje mrtvih'. :D Zdej si že kr slovenski GOT celebrity? Kje je ta obljubljen filmček o raznih zarotah in predvidevanjih ob zaključku sezone?  :o

"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
YouTube je poln filmčkov in bolj ali manj plodnih modrovanj o tem, kaj nas čaka za zaključek sezone. Meni osebno je izguba časa poslušati vse te hecne ljudeke, kako na dolgo in široko modrujejo. Lepo bom danes sedel pred ZV, vzel pest neslanih pistacij in kakšno pivo ter lepo gledal od uvodne do zaključne scene. Ampak naj se pridružim modrovanju. Mrtvi so se dokopali do fine okrepitve. Kakšen nemrtvi medved neki? Zmaj je tisto pravo.
Samo čakam, komu pomembnemu niso podaljšali pogodbe za naslednjo sezono. Kdo bo koga okoli prinesel?
Delaj dobro!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
A se že kej ve, kdaj bo fatty skončal knjigo?
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
goddamnit
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist