Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

MCU - (Marvel cinematic universe)

Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Ta novi Avengersi v švoh dveh minutah (SPOILERS, obv):

Spoiler
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Napovedi, kaj se bo zgodilo v Avengers 4? Kaj bi radi videli, da se zgodi.

Definitivno bo nora pustolovščina.

- Če bi kaj rad videl, je da nakoncu kak heroj ali par ne preživi, saj je tako celotna zadeva bolj realna in globoka.

Jaz tako kot večina drugih napovedujem logično dejstvo, da bodo obrnili posledice tistega tleska prstov.

Ob ogledu so se nam pojavile neke ideje:

1. Thanosu so sneli rokavico in se vse od bitke na Titanu naprej dogaja v njegovi glavi.
2. Thanos bo sam obrnil čas, ker bo pogrešal Gamoro
3. Vse je načrt od Dr. Strange
4. Deadpool pride in ukrade rokavico :P
Dwarf!

HA!


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Ja a ne bo stotnica Marvel tega zglihala? Po moje je bla cela fora Strangovega gledanja v prihodnost to, da je random generator (js si predstavljam, da je tko k v računalništvo; random generator za "seed" vzame uro) za Thanosovo rokavico nastavu tko, da ne zginejo (oziroma zginejo) ključni Avengerji. Če Nick Fury ne bi začel zginevat, po moje nikol ne bi uvidu, da je šit kr resn in poklicu Marvelove.
« Last Edit: September 24, 2018, 12:50:30 pm by Pepi »
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Ko smo že pri špekulaciji, kaj bi bilo, če bi ... Kako bodo oživeli like, ki so jih v prvi Neskončni vojni pokončali? Zagotovo bo kakšen hokus pokus.
Ampak ... naredili bodo, kar bodo kravatarji pri marketingu odločili.
Delaj dobro!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Boki, saj se marsi kdo zaveda, da se večino stvari zgodi, tako kot odloči nekdo stopnico višje. Ampak, ali ti je to tako depresivno in končno, da so ti stvari, kot je čudenje in ugibanje postale brezpredmetne.

Včasih zveniš kot da si vdan v usodo in čakaš, da bo kar bo.

Nekaj tvojih knjig sem prebral in so daleč od najslabših. So kar vredu, in to da si jih napisal, je zahtevalo ideje, moč domišljije in raziskovanje.
Z idejami in domišljijo sodeluj še tu, ne pa da v odgovor potiskaš strice iz ozadja :D
Dwarf!

HA!


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Pri zaslužkarskih franšizah sem bil že večkrat razočaran, ko sem slutil odlično idejo, a so jo zatolkli zaradi mogoče 5% večjo gledanostjo, ker so z njo privabili še otroke iz vrtca, a malce bolj kritični smo kmalu po začetku filma izklopili center za logiko in zdravo pamet, da smo se prepustili zvočno-vizualnemu toku. Neskončna vojna mi je OK film, ker se niso bali pokončati nekaj dobrih fantov. A na kosteh in na vodi čutim, da jih bodo nekako oživeli, kar bo, po mojem mnenju, izničilo vse dobro, kar je prvi film prinesel. Krononavtika ali navidezna resničnost sta odlična za kravatarske apetite po oživljanju junakov, ki jih mislijo še poslati v lastne filme. Ali pa nam bodo servirali, namesto Spidermana, ki smo ga navajeni, recimo gejevskega Spidermana, ali mogoče temnopoltega, hispano, arabskega ... Kot bi posneli film o Adolfu Hitlerju in zaradi politične korektnosti bi Hitlerja upodobil temnopolti gej, Himlerja recimo trans-seksualen žid, Goebels pa bi postal s feredžo zakrita gospa Goebels. Takšen nabor bi z veseljem sprejel, če bi bil v službi satire.
Delaj dobro!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
No to me pa zanima, povej kaj več (v izbi kamor spada film o katerem boš pisal) o tem slutenju odlične ideje in kako bi to bilo, preden je film zavil v drugo smer. To pa je zanimivo deljenje mnenja.
Dwarf!

HA!


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Ali pa nam bodo servirali, namesto Spidermana, ki smo ga navajeni, recimo gejevskega Spidermana, ali mogoče temnopoltega, hispano
Miles Morales je oboje slednje :)
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Ne vem, če se je ta sprememba obrestovala. Sem bral, da ni ravno zablestel.
Če želi Marvel vnesti med svoje superjunake politično korektnost, naj doda nove. Stare prebarvati in jim spreminjati genitalije se mi ne zdi najboljše. Thor je moški, naj to ostane, a če želijo kaj ženskega iz nordijske mitologije, imajo recimo Freyo, ki je med drugim boginja vojne. Tudi med latinosi, poševnookimi in temnopoltimi je gotovo kaj primernega za superjunaško rabo. Malce za hec - Huga Chaveza lahko uporabijo kot model zombi pošasti, ki žre svetove ... :h14023:
Delaj dobro!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
TOLIKO JE MARVEL FILMOV :D

https://www.youtube.com/watch?v=JG-ZtsbUQKs

En 3 urni posnetek, ki razlaga timeline :D sej se sploh ne pozna več 3 ure gor ali dol :P

Dwarf!

HA!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile

Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
https://www.youtube.com/watch?v=ye5YD1H7X3o

Ta nov Spoderman zgleda kr carski. Mysterio bo po moje kr fun zlikovc -- mi je pa mal žal, da se un Raimijev plan takrt ni izšel, kjer bi random cameoti Bruceta Campbella v vseh treh delih, eventuelno kulminiral v razkritju, da je bil vse troje v resnic Mysterio. Kr inspired in carsko in Bruce Campbell, jov!
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Očitno bodo obdržali belskega in je bila latino verzija namenjena za animiran film. :blank:
Delaj dobro!


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Latino? Sj Miles Morales je kr proper črnc.  Se mi pa zdi, da sm nek bral, da je lik Aaron Davis, k ga v Homecomingu upodob Donald Glover, v stripovskem kanonu Milesov stric, tko da mogoče ns čaka pa tud kak lajf action film z večimi Spidermani.
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile