Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

MCU - (Marvel cinematic universe)

Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile


Tale je kr zakon, že intro scena je ROFL, also 2:30 :D
« Last Edit: January 16, 2019, 09:34:08 am by Yibor Železnopesti »
Dwarf!

HA!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
OK mal HYPA :) Neki ste že vidl, neki pa še ne.

SPIDY

POLKOVNICA MARVE'L


MUZIKALNI DEADPOOL  :beauty:

Dwarf!

HA!


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Parodije imam rad. Že dolgo nisem gledal kaj novega in spodobnega.
Delaj dobro!


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Jst sem te dni pogledal vse MCU filme, ki so mi še manjkali, tko da sem bolj nahypan za veliki finale. Me pa tut zanima, kako bodo vse skup nadaljevali. Captain Marvel in neke Kree fore? Sam to po moje težko sfurajo v tako ogromno sceno, kot je bil cel ta Thanos cikel. Mogoče X-Men?


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Jst sm tud, čist iskreno, bolj not v Marvelu kot GoT, tam okol Captain Marvel sem šla po predlogi za vrstni red gledat vse filme. Verjetno mi ne bo uspelo, kljub preskakovanju nekaterih, ker se jih še ful spomnim, ampak ja ... sem pa posledično čist hyped za Endgame. ŠE Captain America mi je ratal simpatičen, zdaj ko sem končno pogledala njegov prvi film, in ga vidla celga žgoljavega. :D


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Na kosteh in v vodi čutim, da bodo nekateri nekako oživeli. Morajo, saj gre za bodoči dotok cekinov in kravatarji, odločajo o novcih, se temu dotoku nikakor nočejo odpovedati. Zanima me samo, kako jih bodo oživljali.
Delaj dobro!


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Jp, to se bo kr čudn slišal ampak jst sem trenutno bolj v MCU kot v SW. Tko se gradi zgodba do enega velikega finala, ne pa, da mal menjaš režiserje, ki se pol trudijo čim bolj pokenslat prejšnji film v seriji.

Sicer pa napovedi (mogoče spoilerji?)

Spoiler
Original Avengerji se s pomočjo Ant Mana in kvantnih črvin vrnejo v različne točke v preteklosti. Nekak prepričajo Thanosa, da naredi zamenjavo: vsi, ki so umrli, pridejo nazaj, v zameno umrejo vsi prvotni Avengerji. Na koncu se pojavi Galactus, naslednji cikel je boj proti njem, glavni so Captain Marvel in X-Men; slednji se pojavijo zaradi sprememb, ki so posledica poseganja v preteklost.


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Avengerji so mi bili v svoji Neskončno vojni izvedbi všeč in komaj čakam nadaljevanje. Konec igre?  Kje pa ... Nihče priseben ne fenta kure, ki nese zlata jajca in v šnicle ne predela krave, ki ji molzejo zlato mleko.
SW po svoje smrdi, ker pri tej trilogiji ne zmorejo iz tirnic E IV - VI. Tudi E IX bo, to na daleč voham, nekakšen klon E VI.
Delaj dobro!


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Spoiler
Nekak prepričajo Thanosa, da naredi zamenjavo: vsi, ki so umrli, pridejo nazaj, v zameno umrejo vsi prvotni Avengerji.


Huda, ampak a ne bi blo to čist preveč meta, haha?
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Burek, odkar je net preplavila "the" fora z Ant-manom in Thanosom, nobene teorije z Ant-manom ne morem več resno jemat. :P

Itak je pa nazadnje ob Thanosovem tlesku bil v nano worldu. Kdo ga bo vn potegnil? Al so ga že? Đizs, te stvari je treba trikrat pogledat, zgleda.

Zdej sm pr Guardians of the Galaxy Vol.2 in se čudim, kok je neizmerno bolj bedn kot prvi del. Prov ne potegne me.


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Ant man je bil res v nano-svetu.


Tole spodi je res lahko spoiler, tko da mogoče ne prebrat, če niste ful v MCU špekulacijah.


Spoiler
V trailerju za End Game ga vidimo na posnetku, kako se s tem istim kombijem, v katerem je naprava za potovanje v kvantni svet, pripelje do SHIELD HQ. Cap in Widow se še pogovarjata, če je to live feed ali ne. Sicer ga vidimo tudi na seznamu pogrešanih oseb, ampak to je mogoče Marvel varka (tko kot je bil Hulk v trailerju v zadnji bitki Inifinity War), ali pa pač samo mislijo, da je pogrešan.


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
ajaaa, točno, to sm pa vidla v kinu in sm se že takrat spraševala, kako  je zdej to možno. No, kdo ga spravi ven? Eh?

It bothers me.


Ravno pri Age of Ultron. Par zadev noter mi je tko: OMFG! Connections connections! Res je tolk enih detajlov, ki povezujejo filme, da ne morš vedt, majkemi, dokler ne pogledaš vsaj dvakrat. Jst sm čiiist pozabla, da Thor vidi združitev kamnov .. .wooot.

Upam, da mi rata. Do srede mam čas. :P


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Ok, nekatere filme gledam bolj tko ... fast forward, ker mi niso tolk zanimivi (spiderman), nekatere sem preskočila, ker se jih spomnim, sem jih gledala nedavno (Ant-man). Ravno pogledala Dr. Strange. Res mi je med ljubšimi. Ne vem, važn da je nek oklutizem pa sm čist fan al kaj. xD Res hud del Marvela. :)

Še Ragnarok pa Infinity War in pol an ... pol je pa sredaaaaaaaaaaaaaa!!


Kej je zdej ta excitement??! al ste vsi na GOT drogi? :P


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Jst napovedujem, da bo Endgame prvi film, ki bo v prvem vikendu globalno dosegel milijardo dolarjev. (Trenutni rekord ima Infinity War, 640 milijonov.)
« Last Edit: April 23, 2019, 10:32:20 pm by Burek Legolas »


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Ravno to me prepričuje, da bodo nekako oživili v prejšnjem filmu pokončane. In to mi ne diši. Kar je mrtvo, ne umre, pravijo v GoT, a velja tudi, kar je mrtvo naj ostane mrtvo in naj ne goljufa v službi dolarskega toka.
Delaj dobro!