Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Nov na forumu? Predstavi se!

Pepi · 29 · 9908

Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Prejšnji forum je ta topik zagotovo mel, ane. Vem, ker sm preveru. Zdej ... večina kle ns je itak običajnih osumljencev, ampak kaj pa če?! Kaj pa, če pride kdo nov? Zategadelj tud tukej odpiram tole temo, namenjeno krajšim predstavitvam. Po moje je lepo. Primer, da prebijemo led.

Živio. Sem Domen. Prihajam iz Medvod. S Tolkienom sem se prvič srečal, ko je leta 2001 izšel Jacksonov Gospodar prstanov. Od takrat sem kar fan. V prostem času rad igram računalnik. Včasih hodim v službo. Šef nas je na lanski novoletni zabavi proslavil za varuhe slovenskih cestišč. Od računalnika najraje igram Hearthstone. Včasih grem tudi na youtube in gledam videe. Še posebej všeč so mi videi na temo Gospodarja prstanov. V naravo hodim bolj malo. Najraje sem doma. Ko sem bil še majhen, sem na morju pogosto ribaril. Nekoč sem iz vode izvlekel kamen.

~ Domen, varuh slovenskih cestišč
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Pozdravljeni!
Sem Peter in prav tako kot Domen prihajam iz Medvod. Zelo rad rišem, slikam, packam razne stvari z mekolom, imam pa tudi tablico za računalniško risanje. V prostem času rad opazujem, premikam in mešam kartice na katerih piše Magic the Gathering. Za razliko od Domna obožujem gozd in preživim v njem vsak trenutek, ki ga lahko.
Tolkiena sem spoznal v srednji šoli in postal insta-fan. Kmalu zatem sem se priključil takrat še nastajajočemu društvu Gil-galad. Poleg Tolkiena so mi super znanstvenofantastične knjige. Poslušam tudi glasbo in gledam filme in risanke, ter berem japonske stripe.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Živjo in lep pozdrav! Sem Matic in prihajam iz Ljubljane, Slovenija. Sem študent arheologije. Z deli profesorja Tolkiena sem se srečal ob izidu prvega filma trilogije, a slednje nisem smel gledati, saj sem bil po besedah staršev še premajhen. Namesto mene so v kinomatografih uživali moje starejše sestre in brat, sam pa sem se zelo kmalu lotil knjig, ki so me nemudoma prevzele. V društvo sem prišel po več srečnih naključjih kakšnih 5 let nazaj. Na tem mestu vidim, da moja predstavitev ne bo tako kratka, ker sem se zapisal. Oprostite.
Zanima me mnogo različnih stvari, ki med seboj so ali niso povezane. Že večino svojega življenja se redno ukvarjam s športnimi dejavnostmi kot so košarka in telovadba, v zadnjih letih pa tudi metanje frizbija in ples. Vedno sem užival v petju in glasbi, zadnji dve leti pa igram kitaro. Zelo rad igram računalniške in namizne igre, predvsem strateške so mi pri srcu. Izredno uživam v sprehajanju po gozdovih in opazovanju čudnih dreves in mahu. Rad imam gobe! Redno berem različne arheološke knjige ali članke, občasno zelo rad preberem kakšen fantazijski, znanstveno-fantastičen roman ali mango. Od vseh stvari pa najraje izdelujem. Izdelujem številne stvari iz lesa, kovine in drugim naravnih ter umetnih materialov, ki so večinoma namenjeni ali povezani z mojimi hobiji in t. i. "geekovstvom". En izmed najljubših hobijem je LARP (Live Action Role-Playing), s katerim se ukvarjam že kar nekaj let. Zelo rad izdelujem kostume!
Zelena je najlepša barva in moja najljubša barva. Imam alter ego, orka po imenu Zurbag. Vidiš ga lahko na moji profilni sliki. Sem mnenja, da so orki zelo zanimiva rasa. So moja najljubša rasa v Srednjem svetu.

~Matic, ne znam se predstaviti na kratko
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Živjo in lep pozdrav! Sem Matic in prihajam iz Ljubljane, Slovenija. Sem študent arheologije. Z deli profesorja Tolkiena sem se srečal ob izidu prvega filma trilogije, a slednje nisem smel gledati, saj sem bil po besedah staršev še premajhen. Namesto mene so v kinomatografih uživali moje starejše sestre in brat, sam pa sem se zelo kmalu lotil knjig, ki so me nemudoma prevzele. V društvo sem prišel po več srečnih naključjih kakšnih 5 let nazaj. Na tem mestu vidim, da moja predstavitev ne bo tako kratka, ker sem se zapisal. Oprostite.
Zanima me mnogo različnih stvari, ki med seboj so ali niso povezane. Že večino svojega življenja se redno ukvarjam s športnimi dejavnostmi kot so košarka in telovadba, v zadnjih letih pa tudi metanje frizbija in ples. Vedno sem užival v petju in glasbi, zadnji dve leti pa igram kitaro. Zelo rad igram računalniške in namizne igre, predvsem strateške so mi pri srcu. Izredno uživam v sprehajanju po gozdovih in opazovanju čudnih dreves in mahu. Rad imam gobe! Redno berem različne arheološke knjige ali članke, občasno zelo rad preberem kakšen fantazijski, znanstveno-fantastičen roman ali mango. Od vseh stvari pa najraje izdelujem. Izdelujem številne stvari iz lesa, kovine in drugim naravnih ter umetnih materialov, ki so večinoma namenjeni ali povezani z mojimi hobiji in t. i. "geekovstvom". En izmed najljubših hobijem je LARP (Live Action Role-Playing), s katerim se ukvarjam že kar nekaj let. Zelo rad izdelujem kostume!
Zelena je najlepša barva in moja najljubša barva. Imam alter ego, orka po imenu Zurbag. Vidiš ga lahko na moji profilni sliki. Sem mnenja, da so orki zelo zanimiva rasa. So moja najljubša rasa v Srednjem svetu.

~Matic, ne znam se predstaviti na kratko

Ma ti nisi nov :D Imam občutek, da si že prišel v fazo nabijanja števila postov, da boš ostal rekorder, kot pri prejšnjem forumu :)
Dwarf!

HA!


Bl0odWolf

  • Škrati
  • Ameba
  • *
    • Posts: 37
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Živjo, moje ime je David, živim na Viru pri Domžalah in sem dejansko nov.
S Tolkienom sem se spoznal v rosnem otroštvu, ko nama je z bratom mati pred spanjem nekoč prebrala nekaj strani iz začetnih poglavij Gospodarja prstanov, pravi fan pa sem postal zatem, ko so posneli filme in sem prebral knjige. Sem študent arheologije in če nekoliko parafraziram od Matica, redno prebiram fantazijske knjige (+ Haruki Murakami), občasno pa tudi kakšno arheološko literaturo. Sicer v prostem času poleg branja fantazije še igram računalniške igre, predvsem League of Legends, gledam anime ter berem mange.
I'm already dead inside, might as well enjoy it.


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Yibor, uspel ti je potrolat ta topic s svojo off-topic ne-predstavitvijo :D :()))) In s tem komentarjem sem takoj za tabo.
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
I am Groot!  :())))

I am Groot! I am Groot! I am Groot! I am Groot! I am Groot! I am Groot!  :()))) I am Groot! I am Groot!  :h14023:I am Groot! I am Groot! I am Groot! I am Groot! I am Groot! I am Groot!  Magic! :D I am Groot! I am Groot! LOTR, Harry Potter... I am Groot! I am Groot! Squish, Frisbol. I am Groot! I am Groot!
.
.
.
.
I am Groot! :)
"Not all those who wander are lost"


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Živjo Groot.
Kakšne vrste rastlina pa si, iz katerega kontinenta si in kera Tolkienova knjiga ti je najljubša?
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Moriarty

  • Orki
  • Edini prstan, kupljen na Aliexpressu
  • *
    • Posts: 332
    • Karma: +10/-0
  • Isha/Ishwë
    • View Profile
Ojej ojej, sploh nisem videla tega threada  :-[
A se moram predstaviti, čeprav me že večina poznate? :D
Vrasubatburuk ug butharubatgruiuk!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
A te zares poznamo?  ::)
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
Ojej ojej, sploh nisem videla tega threada  :-[
A se moram predstaviti, čeprav me že večina poznate? :D

I am Groot!  :h14027:


Živjo Groot.
Kakšne vrste rastlina pa si, iz katerega kontinenta si in kera Tolkienova knjiga ti je najljubša?

I am Groot! I am Groooot! Return of the King  :h14023: :)
"Not all those who wander are lost"


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Mel smo bote, k so bli bolj koherentni kot to.  ::)
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Moriarty

  • Orki
  • Edini prstan, kupljen na Aliexpressu
  • *
    • Posts: 332
    • Karma: +10/-0
  • Isha/Ishwë
    • View Profile

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Začnimo s tem - ali je Moriarty tvoje resnično ime?
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
A tvoje ime pomen More-arty, ker si umetniška duša?
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017