Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

VLS 20

Ulmiel · 111 · 23427

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Prvi sem a?
No, z veseljem poročam, da je bil še en odličen vls poln stvari, ki me zelo zabavajo in nafilajo - od športa do delavnic, debat, požrtij itd... Celo ultrastar sem pel po dolgem času!
Hvala vsem za super teden in organizatorjem, posebno Rebeki za ves vloženi trud!
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Moriarty

  • Orki
  • Edini prstan, kupljen na Aliexpressu
  • *
    • Posts: 332
    • Karma: +10/-0
  • Isha/Ishwë
    • View Profile
Evo tudi iz moje strani. Super sem se mela na vlsju, bil je vrhunski! Tko zaradi družbe, kot hrane in programa. Mam občutek da sem se z nekatermi od vas še bolj zbližala pa spoznala in se na splošno izjemno zabavala pa nasmejala, zarad česar sem res vesela  :C
Mal sem depresivna, da je že minil in se ne morm več družit z vami, ker se mi je vse ful hitro odvil.

Lahko rečem pa tut v imenu Lexa, da je tut on neznansko užival z vami in v vaši pozornosti!Zdej sva pa obadva tok crknjena, da sva se samo počla na kavč in čilirava  :still_dreaming:


Aja, pa Pero, še enkrat...ne morem verjet, sej ti znaš pet!  :D Nevem res zakaj se šparaš pa branš ultrastarja če ga pa obvladaš!


Vrasubatburuk ug butharubatgruiuk!


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
VLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

Drugi! Drugi sm! Drugi! Vse zgoraj napisano plus čist nooor dogodek in meni osebno najbolši zaključni vikend od vseh VLSjev, ki sem jih doživel (zadnjih 8, če se ne motim). Od totalno dobre žive glasbe v soboto zvečer in odličnega petja v petek ponoči, ko sem res neverjetno užival in še himno nam je ful lepo uspel odpeti, ustvarjalnih delavnic s papirjem in mahom, ogromno smeha, sodelovanja in druženja, do seveda ultrastarja, skviša, trolbola in epskega frizbola in še in še in še! Iza, Branko in David (aka Golja) ste super nova športna pridobitev :D Zihr sem pozabil naštet stvari ... odlična hrana! .... pijača, Robijeva viljamovka in zaska ... Lex! Lex! Lex ... še pozdravt se mi je uspel pravočasno :D Zihr so pomagale dodatne doze viljamovke.

Komej čakam fotke in posnetke! :C

Hvala še enkrat VSEM za družbo in ure, ki smo jih skupaj preživeli! Carsko društvo, carski ljudje :h14001: :h14001:


EDIT: ok no, tretji, tretji treji! Tretji!!!
« Last Edit: July 22, 2018, 08:37:37 pm by Zurbag »
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Zupan!

  • Ameba
    • Posts: 48
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Leeeeex!!! Pogrešam teeee :too_sad:


Epski VLS! Sploh včerajšnji večer je bil v vseh pogledih popoln! Cel teden je bila noro dobra družba, hrana, super vzdušje in delavnice. Hvala vsem za organizacijo (Rebeka, epska predsednica!), hvala za super fun quest box (z Uršo nama sicer ni uspelo zakurt ognja, ampak sva se pa naučili vsaj enih 10 načinov kako les NE zagori! In nisem izvlekla questa za Lexov poligon  :'( !! Iza, nardila mu ga bom v Tivoliju!!) in hvala bogovom VLSja, ki so preprečl Maticu, da bi me okužil s svojimi bacili!


Love you guys! Zdej se grem pa zjokat, ker je konc, potem pa spat  :h14001:


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Roba pospravljena. Hvala Juriju in Niku, da sta pomagala vse škatle in vreče zložit nazaj v mojo klet, pa še del moje robe v stanovanje. :D




Včerajšnji večer je bil top! Sicer sem ga planirala velik bolj sproščenega, pa mi ni čist uspelo in je blo še vedno ful dela v zadnji minuti.
Manca in Leško sta omizja naredila res pravljična. In kuharska ekipa z Uršo in Ajdo na čelu tud! Mljask in wow! <3


Dans morm rečt, da bi mi res sedel še en fraj dan, točno tko kot smo ga imeli ene dve leti nazaj. :D Da se bolj v miru izpoje VLS.


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Super VLS, definitivno med top 20 VLSjev ever!


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
VLS 20 woop woop! Noro dobr vls, defo bo v spominu ostal do konca! Sobotna večerja je bla pa itak top top, live music, good food, cold beer and a roaring bonfire! kaj več še človek rabi?  :h14034:
Hvala vsem da ste pršl, še posebej pa Beki za organizacijo in Manci, ki je strpno prenašala moje komandiranje  :C


p.s. predlagam, da društvo posvoji Lexa. Huan nima za burek proti Lexu!


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Ja, Lex dobi svojo VLSO karto!
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Omajgad, ane. Sej ste že vse napisal, jst sploh ne bom naštevala, ker je bilo vsega preveč. Carski VLS, tko res. Ok, moram izpostavit, da je živa glasba odlična ideja, sploh pa v taki izvedbi, res so bili krasni. Sobotni večer je bil perfekten. Večino tega smo tk že na pici predebatiral. Super igre (Morgoth in Dixit, nove zasvojitve!), Vikingov sem čiiiiist premal igrala, ker je spet zmanjkalo časa za vse. Nasploh se mi je zdel, da smo ujeli tako perfektno ravnovesje med uizi VLSjem in hiperdelovnim VLSjem.

Joj, pa Lexi mora obvezno pridt na vse društvene dogodke. <3

Zdej je pa depra, itak. Kot po vsakem VLSju, dans zjutraj mi nč ni blo jasn, zakaj budilka zvoni in ni Zupana z bobnom, pa zakaj ležim v postelji pa zakaj je tolk temno pa hotla sem jest une hude kosmičke z jogurtom pa jogurta ni doma, pa fak, jst bi šla nazaj še pred jutranjo kavo, kaj šele po tem. :)

Najboljši ste. *hug*


PS: kdo pogreša velik črni flumaster? Prinesla sem identičnega in potem pobasala dva, ker nisem vedela da sta dva. Sem mislila, da se moj valja okol. :D
« Last Edit: July 23, 2018, 10:40:36 am by Ulmiel »


Zupan!

  • Ameba
    • Posts: 48
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
In svoje GG posodice za vodo in briketke bo dobu Lexi!
« Last Edit: July 23, 2018, 10:42:21 am by Zupan! »


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Jst sm tud naložila svoje. :) Posnetkov je ogromn od Ultrastarja, pa se mi zdi da je to bolje razdrobit v neko hitrejšo kompilacijo (brez zvoka posnetka). :D





Bwaze

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 123
    • Karma: +8/-0
    • View Profile
Naložil nekaj sličic. Predvsem je veliko frizbola in sobotnega večernega programa:

https://drive.google.com/drive/folders/1B18K9fJHctW1ouJmw7TKmse5HIEIA34m

:)
Besser Ritter Wenne Knecht!


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Te večerne so tolk huuudeee! Čist ujamejo filing pravljičnega večera kot je bil. :D
Ijoooj, kok je blo lepooo.  :beauty:


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
Kire hude fotke! :D Fak čist preveč pogream VLS!