Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

JMS 2017 - kreativni natečaj

Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Z mano gre Tjaša, Anže je pod vprašajem, za Rebeko še preverim, a gre res zraven, ker sem nazadnje pred nekaj urami videla, da išče prevoz, hotela je pa it čimprej. :)


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Z mano gre Tjaša, Anže je pod vprašajem, za Rebeko še preverim, a gre res zraven, ker sem nazadnje pred nekaj urami videla, da išče prevoz, hotela je pa it čimprej. :)

Rebeka naj bi šla s Perotom. V tem primeru bi si razerviral prostor zase, če bom lahko šel .
Dwarf!

HA!


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile

Rebeka naj bi šla s Perotom. V tem primeru bi si razerviral prostor zase, če bom lahko šel .

Pepi je eno stran nazaj napisal, da gre Pero z njim.
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Pero gre zdaj posebej in kao pelje Bureka in Rebeko.
Dwarf!

HA!


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Ja, zaradi krize z avtomobili in prostorom v njih smo organizirali še en avto. Če bo šlo vse po sreči, seveda. :D


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Če sem prav preračunala, smo zdaj vsi spakirani po avtih. Leško bo šel še s Pepijem ali Robijem, pa je. :)

Še par reči. Če boste risali na majice jih prinesite s sabo! Na voljo bo še par platnenih vrečk, ki jih imamo na zalogi.

Ne pozabit na copate, spalko in lastno pijačo. ;) nihče se ne bo branil tudi kakšnega domačega peciva za ob kavi. ;)


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Lejte tole carsko tabelco s prevodi Three is company:


http://lotr.wikia.com/wiki/Three_is_Company

Gott im Himmel, to se je nekdo zajebaval  :D
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


erunno

  • Ameba
    • Posts: 32
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Jaz grem z svojo Kapelco :P peljem Benota. V teoriji lahko peljem še enega samo se bo moral gužvat na zadnjem sedeži z lastno robo (predvidoma).


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Če kdo rabi kaj iz knjižnice - javite do jutri ob 12h! Sicer bom vzela standard (LOTR, Hobit, Silmarillion), ampak nujno pa javite za IGRE (!!!). Ker te zasedejo ogromno prostora, bom prinesla samo tiste, ki jih boste naročili!
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


Bwaze

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 123
    • Karma: +8/-0
    • View Profile
Vremenska napoved za Kočevje (meteo.si, Weather.com). Zna biti, da nas bo v noči na nedeljo zamedlo, Žaga Rog oz. Skavtski okoljski center v Kočevskem Rogu je na 840m nadmorske višine!

V soboto bo v zahodnih krajih pričelo deževati. Ob morju bo zapihal jugo, drugod se bo nekoliko okrepil južni do jugozahodni veter. Popoldne se bo dež krepil in širil proti osrednjim krajem, v noči na nedeljo pa bodo padavine zajele vso Slovenijo, predvsem na Primorskem bodo tudi posamezne nevihte. Hladilo se bo, meja sneženja se bo spustila do nadmorske višine okoli 600 m. Zapihal bo severni veter, na Primorskem burja.
V nedeljo zjutraj bodo padavine oslabele in dopoldne ponehale. Na Primorskem bo pihala zmerna burja. Popoldne se bo od severozahoda delno zjasnilo.



čet.Delno oblačno13 ° / 4 °
pet.Pretežno sončno13 ° / 6 °
sob.Plohe11 ° / 1 °
ned.Dež in sneg3° / -7 °
pon.Sončno4 ° / -6 °
Besser Ritter Wenne Knecht!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Če kdo rabi kaj iz knjižnice - javite do jutri ob 12h! Sicer bom vzela standard (LOTR, Hobit, Silmarillion), ampak nujno pa javite za IGRE (!!!). Ker te zasedejo ogromno prostora, bom prinesla samo tiste, ki jih boste naročili!

Ali lahko ponovno nalepiš seznam igre ali me usmeriš na mesto, kjer je seznam objavljen.

Dwarf!

HA!


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Ok, mi gremo pol jutri okoli osmih iz Ljubljane: moi,  Anže, Tjaša in Leško. Sori, Jurij, Leško te je prehitel, sem prej videla njegovo sporočilo. Če nimaš alternative, sproči, da preverim pri vseh, kok mamo prtljage, če lahko petega vozmo s sabo.


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Če kdo rabi kaj iz knjižnice - javite do jutri ob 12h! Sicer bom vzela standard (LOTR, Hobit, Silmarillion), ampak nujno pa javite za IGRE (!!!). Ker te zasedejo ogromno prostora, bom prinesla samo tiste, ki jih boste naročili!

Ali lahko ponovno nalepiš seznam igre ali me usmeriš na mesto, kjer je seznam objavljen.

Poseben seznam iger ne obstaja (niso označene kot igre, da bi samo en link kliknil), žal. Na tem linku je vse po abecedi, pa se lahko malo čez preklikaš: https://fangornovaknjiznica.librarika.com/search/alphabetical

Kdaj bomo našli čas za Andor? :)
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Ok, mi gremo pol jutri okoli osmih iz Ljubljane: moi,  Anže, Tjaša in Leško. Sori, Jurij, Leško te je prehitel, sem prej videla njegovo sporočilo. Če nimaš alternative, sproči, da preverim pri vseh, kok mamo prtljage, če lahko petega vozmo s sabo.

Np, sem se zdilal drugje, oprosti, ker sem pozabil javit.
Dwarf!

HA!


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Za zaključek natečaja in volitve računajte danes ob 15:00 v Polhovem gradcu (Gasilski dom)! 


Prinesite izdelke!