Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Vienna Comic Con 2017

Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Aaaa, Vienna Comic Con!

A bi tisti, ki ste bili prvič, napisali, kako se vam je zdelo in kaj ste si ogledali, kaj vam je bilo najbolj všeč, kaj najmanj itd.? 
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Needless to say, hočem in pričakujem poročilo za Sijočo zvezdo. :) Mogoče lahko na enak način kot smo pisali NMN poročilo, da ne pade vse na enega, pa da lahko vsak napiše nek kratek tekst vtisov? :) Iz glave vem da vas je šlo ene par, mogoče koga spuščam (Meta, Bwaze, Rebeka, Urša, David, Nik ... še kdo?)


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
U, kva sta kej djawa Gimli pa Lucius?
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Za dve uri materiala skupaj. Mal težko za ponovit. :D

Noben ni poznal knjig, preden sta dobila vlogi; oba sta govorila o videzu teh dveh karakterjev (Gimli o tem, kakšne težave mu je delala prostetika, Lucius o tem, da bi moral v resnici izgledat čist drugače, pa je protestiral in dobil svoje); Gimli je razlagal, kako ni čisto verjel v LOTR projekt na začetku, ker je PJ snemal prej samo mini filme, to je bil pa tak megalomanski projekt tudi za hollywoodske standarde, in potem povedal en primer, ko so moral v enem dnevu par tisoč ljudi preorganizirat; Lucius je na začetku že kar sam povedal, da dobiva vedno ista vprašanja, in jih na hitro že vnaprej odgovoril - in hec je bil, da sta točno ta vprašanja dobila od folka Gimli in White Walker (tega smo šli tut poslušat), pa še Lucius enega, čeprav je že rekel, da o tem ne bi. WTF ljudje? Pa govorila sta o drugih vlogah, pač kar je folk zanimal.

Zihr se še kdo drug česa spomni?

Je bilo pa zabavno, ko sva v nedeljo zjutraj z Blažem čakala v vrsti za Luciusov panel, je prišel Gimli tko random mimo s kavo, pozdravil čakajoče, prebral, kaj je tisti dan na sporedu, pa nam rekel, da če gre kdo na panel od Janga/Bobbe Fetta, naj ga vprašamo, če je kaj vraževeren. Nismo pogruntal, zakaj. :D

P.S. Gimli zveni čisto kot Gimli tudi v resničnem življenju. Lucius ni Luciusu niti najmanj podoben. Po mojem mu je še White Walker bolj.

P.P.S. Ful mi je hecno govorit Gimli in Lucius, ker ju poznam od drugod. :D
« Last Edit: November 21, 2017, 12:46:41 pm by Celebriel Bodičejska »
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Uuu, dbest. Tenks za povzetek!
EDIT: A je Johna kdo upu vprašat, po kakšnem ključu si izbira vloge? :D
« Last Edit: November 22, 2017, 10:00:36 am by Pepi »
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Bwaze

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 123
    • Karma: +8/-0
    • View Profile

O izbiranju vlog niso še nikogar na panelih vprašal. Po mojem zveni rahlo nevljudno, če igralca John Rhys-Daviesovega kova vprašaš, kako za vraga je končal v filmu Uweja Bolla (In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale) ali v Anakondi 3 (skupaj z Davidom Hasselhoffom)...Me pa res zanima, a se igralci sami odločijo za te projekte, a jim jih praktično vsilijo njihovi agenti. In če dejansko upajo, da npr. film Uweja Bolla ne bo čisti šajt... Kljub temu, da je bilo negledljivih že prejšnjih 43 filmov - enkrat pa mora ratat, ne?

Od izjav zvezd na VIECC bi samo izpostavil tale citat Jasona Isaacsa, ko sem jaz uletel na fotkanje okrog vogla:

"Holy shit!"

Bojda je nekoč rekel, da bi bil najsrečnejši človk na svetu, če bi zvedel, da preklinjanje podaljšuje življenje.  ;D

Besser Ritter Wenne Knecht!


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile


Bojda je nekoč rekel, da bi bil najsrečnejši človk na svetu, če bi zvedel, da preklinjanje podaljšuje življenje.  ;D


<3 Then i'd live forever <3


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Kar se tiče vlog Daviesa -- itak bi blo nevljudno, haha. :D Ampak vseen me je zanimal, feni znajo bit nevljudni in na teh panelih komu včas rata izustit kej, o čemer ostali sam razmišljajo (za splošni blagor). Js v resnic mal mislm, da ma on kr rd razne fantasy vloge in da se glede same kvalitete pač ne sekira preveč. Nikol nism zasledu, da bi to počel zarad neke hude denarne stiske (tko kot, recimo, Armand Assante).
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Ugrabljam temo za letošnji DunajZbor.
Ali gre kdo? Bi imel kdo kaj proti spremstvu v avtu?
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


FrankJScott

  • Vmesni člen
    • Posts: 71
    • Karma: +0/-0
    • View Profile