Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Novi in prihajajoči filmi

Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Aquaman MEH
Spoiler
Vizualno res ok, zgodba pa generičen poden. Podvodni superman.

Aja royalty lahko diha zrak, in imajo neke tridente in meče, da njihove lepe face ne bodo zakrite, medtem ko generični vojaki nosijo iron man vodne oklep s puškami.

Najbl zabavno je blo uno, mamo je odnesel zmaj, ampak je začuda živa in živela sama, pa nikol se ni vrnila in zdej, ko si prišel je red scull type quest explainer. Sej se bova pogovarjala pol kako pa kaj, če po naključju preživiš godzillo. Aja tko nekak ja.

Pa to je mistični kraljevi trident, k ga omenjajo legende in smo šli prov treasure hunt ponj in si avtomatsko kralj, plus prijahaš na godzilli iz središča zemlje, ampak dejmo se kr še naprej tepst, ker čeprav pol nasprotnikov vidi kaj imaš, sej se bo chit chat razvil malo kasneje, k jih ful pomre, ko une ladije eksplodirajo.

Nakoncu je seveda premirje in novi kralj poleg tega da je sprejet, dobi še sweet ass princeso, k je palila nanj prec, za razliko od unga arranged moža. (tattooji pa te fore) mamo, oče ženo in vsi skupaj odjahajo(odplavajo) v sončni zahod

Pa aja imamo uber napredno in miroljubno mesto, ampak ko lovimo ubežnike dejmo streljat laserje in uničit ene 10% stavb.
Pa miroljubni smo do živali, za razliko od površinskih ljudi, ampak ko v bitki priplavajo s pravim kraljem jih dejmo poklat na polno. Mogoče zaradi gostije po vojni :D
« Last Edit: April 28, 2019, 07:10:14 pm by Yibor Železnopesti »
Dwarf!

HA!



gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Nov Tarantino je kr kul. Mogoče bodo spodnje vrstice mal spoilerske, ampak ne tok zlo!


Ni mi njegov najljubši film, ampak je soliden pa na polno so se potrudili s scenografijo.
Kul zasedba tudi, proper igra, duhovitost - vse kar pričakujem in od njegovih filmov redno dobim. Mal se mi zdi edino švoh, da je glavni igralki mal umanjkal karakter - po moje bi morala povedat kaj več pa se ne cel cajt samo smehljat. Pa določene scene se mi niso zdele preveč spretno zastavljene ali umeščene, ampak na splošno mi je blo pa kul.


Aja še to - nisem vedu za celo Manson sceno na koncu, pač sprejel sem kot neko mal krejzi skupinco k dela neumnosti. Šele kasneje sem zvedu za kaj se je šlo in kaj je bila v resnici navezava cel film. Zabavno, pa ni nujno da sem bil zato kaj prikrajšan.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist