Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Nov izgled foruma

Boki · 6 · 2913

Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Mogoče sem spregledal, a nikjer nisem zasledil, da bi kdo pohvalil nov videz foruma. Sebe dobro poznam - ko je treba kaj kritizirati, sem prvi v vrsti in običajno nosim največje vedro najbolj smrdljivega žolča.
Se mi zdi lepo, da se pohvali, kar je vredno pohvale. :D
Delaj dobro!


Elenor G.

  • Ameba
    • Posts: 3
    • Karma: +0/-0
    • View Profile
Se čisto strinjam. Super zgleda. Sicer sem bolj nova in nisem prezivela ful cajta na forumu z prejsnjim izgledom. Se mi pa zdi tale res malo bolj pregleden. :)


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Reč me je sicer presenetila, ampak se bom že navadil. V čast staremu forumu ga imam kajpak v mordorskem načinu.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Elenor G.

  • Ameba
    • Posts: 3
    • Karma: +0/-0
    • View Profile
Reč me je sicer presenetila, ampak se bom že navadil. V čast staremu forumu ga imam kajpak v mordorskem načinu.
Sva že dva!


Gospodarsenc

  • Administrator
  • Ameba
  • *
    • Posts: 23
    • Karma: +6/-0
    • View Profile
Me veseli, da vm je všeč, jov! Zasluge si lahko lastim izključno za IZBOR teme (pa še to sm v resnic vzel most popular, haha) in za minimalno peglanje. Zdej se pa še o čem drugem pogovarjimo! Sploh ti, Elenor, k si na novo -- da ne bo izpadl, kot da sm js naredu še en fejk account sam zato, da lohk pohvalm izgled foruma.  :h14009:


Elenor G.

  • Ameba
    • Posts: 3
    • Karma: +0/-0
    • View Profile
Gospodarsenc sej vem in se cisto strinjam sam se nisem čisto sigurna v katero temo bom vskočila :D .