Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Stojnica Na Meji Nevidnega 2019

Branko · 43 · 9445

Stojan

  • Ameba
    • Posts: 45
    • Karma: +1/-0
    • View Profile
Res me ne bo na NMN, ampak spomnil bi, da v zgoraj napisanem manjka poudarek, da se vse novo-zainteresirane vabi na post-NMN srečanje društva. Nerlisa je to že omenila na FB, meni se zdi kar super ideja. Seveda pa rabimo datum, uro, lokacijo, idejo programa. Uživajte na NMN!


Auranoir

  • Ameba
    • Posts: 31
    • Karma: +1/-0
    • View Profile
Hvala, Stojan, v mislih boš z nami na stojAnici :)
Datum za postNMN srečanje smo dali tudi na flajer, bo zadnjo soboto septembra, v celoti zažiga Nerlisina ideja in jo bomo izpeljali.


Naš seznam varuhov je zelo okrnjen. KDO BI ŠE LAHKO KAKŠNO URO PREVZEL VLOGO ANIMATORJA NA STOJNICI?
Sem omenila, da lahko varuhi dobijo vstopnice ceneje?  ;)
In vsi pridni, ki boste kakšno malenkost spekli za prigriznit, da bomo lahko mamili bodoče nove člane, tudi.


Beno, a tudi ti prideš v petek? Te drobnarije bomo pa poiskali v društveni robi.


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Dvomim, da pridem v petek. Najbrž bom na šihtu. Lahko pa še kakšno uro na stojanici pokrijem (razen od dveh do treh, ko bi šel na predavanje).
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
HUD NMN!


Ampak to smo že pričakovali ane :) Kul komplet dan, z Ajdo sva super sodelovala pri postavljanju pa še na istem koncu zdaj živiva in se je fino pokrilo s prevozom.
Kar se tiče stojnice je bila najbrž dost povprečno obiskana? Ko sem bil jaz dve uri prisoten se mi je zdelo čist ok, ampak nobenih presežkov. Glede na to, da je bilo dokaj malo interesa za stražarjenje smo se pogovarjali, da bi malo skrčili prisotnost na splošno - za začetek na samo eno mizo.


Debata o prihajajoči Tolkien seriji je bila sicer mal borno obiskana (bilo nas je 6), ampak se mi je zdela zabavna in poučna. Izmenjali smo veliko zanimivih špekulacij in upoštevalie veliko zornih kotov nastajanja nove serije, ki utegne biti najbolj epska do sedaj!


Sam NMN mi je bil pa itak dbest, kot vedno top vzdušje, miljon za videt itd itd. Pa sprejal sem grafite kar še u lajfu nisem počel :D
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Auranoir

  • Ameba
    • Posts: 31
    • Karma: +1/-0
    • View Profile
HVALAAA vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri stojnici. Uspešno smo predstavljali naše društvo in aktivnosti.
V mojih terminih je bilo največ interesa zjutraj oz. dopoldan, nekaj zelo zelo navdušenih obiskovalcev smo imeli.
Zdi se mi, da močno pritegnejo knjige, marsikdo polista, z veseljem vzamejo zloženko in info s prihajajočimi dogodki. Vilinska sporočila so bila bolj tako, za sproti, ker radi pokukajo v lepo okrašeno škatlo, večina Benotovih questov pa je tudi tekom dneva pošla. Kviza ni nihče rešil, tako da, Beno, drugič res kakšen level manj težko:)


Za naslednje leto razmislimo še o kakšnem drugem programu, ki bi pritegnil obiskovalce. Če se bo zgodilo, da bomo težko dobili dovolj ljudi, pa lahko, kot je že napisal Peter, prostor tudi skčimo - tako bo manj rekvizitov, manj postavljanja in pospravljanja...


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Joj, NMN. <3 Šamugovci, jst mam vas tolk rada,  ker furate to konvencijo.  :adore:

Men je blo NMNjevsko, kar je ratala beseda za nadawesomeperfekten dan od prve od zadnje minute. Še zmeraj mi prehitro mine. Ne bom šla tu v podrobnosti, bom rešla tisto nmn anketo. Ampak ja, o nmnju lahko razglabljam ure. :D


StojAnica je bla super izpeljana, hvala, Ajda! <3 Lahko na postNMNjevskem srečanju mal združimo opazke za naslednje leto (pa pol moramo nujno narest zapisnik :P).


Bwaze

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 123
    • Karma: +8/-0
    • View Profile
Waaaa, NMN! Ja, vem, dolga lajtnga, ampak jaz sem zdajle cel teden po malem obdeloval 2500 fotk iz konvencije - in šele včeraj dokončal ter jih naložil v megaepski 400 fotk velik album. Če jih še niste videli:

https://www.facebook.com/NaMejiNevidnega/photos/?tab=album&album_id=2465005790220882
















Besser Ritter Wenne Knecht!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Super fotke, hvala za šeranje!
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


FrankJScott

  • Podbradek goblinskega kralja
    • Posts: 150
    • Karma: +0/-0
    • View Profile

FrankJScott

  • Podbradek goblinskega kralja
    • Posts: 150
    • Karma: +0/-0
    • View Profile

FrankJScott

  • Podbradek goblinskega kralja
    • Posts: 150
    • Karma: +0/-0
    • View Profile

FrankJScott

  • Podbradek goblinskega kralja
    • Posts: 150
    • Karma: +0/-0
    • View Profile

FrankJScott

  • Podbradek goblinskega kralja
    • Posts: 150
    • Karma: +0/-0
    • View Profile