Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Roba za VLS 21

gaarg · 16 · 3770

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Tukaj naj vsak, ki bo karkoli potreboval iz društvene robe, napiše seznam! Topik lahko uporabimo tudi za kakšne ekstra stvari, ki jih kdo rabi, glavno da imamo na enem mestu zbrano vse, kar se bo potrebovalo.


Seveda gre z nami klasičen nabor stvari, ki jih imamo vedno, razen če se izkaže, da česa letos ne potrebujemo.


Pobudo za letošnje organiziranje robe sem dal jaz, računam pa na Kačiča, da bo pomagal stvari zbrati in pripeljati na VLS. Vse ostale pa seveda za sezname, želje in pripombe!


Najbrž bo v kratkem sledil edit tega posta, v katerem bo tu še link na excel s seznami društvene robe in seznamom stvari, ki jih bomo vzeli s sabo, ki se bo cel čas updejtal!
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Če se bosta z robo ukvarjala takrat, ko bom ravno doma, bom pomagala zravn. :)


Klasična VLS oprema so vse ustvarjalne škatle, škatla z orodjem, prenosni tuši, kanistre za vodo/sok, opremo za mize (prte, sveče, ...), zastave in leseni ščiti.
 


erunno

  • Ameba
    • Posts: 32
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Vsekakor bom pomagal zbrati in peljati robo na vls.


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Na FB sem objavil, da se čim hitreje zmenimo tole in imamo kakšen dan rezerve drug teden.


Kačič, prosim te za link na ažuren popis robe, ki se skriva nekje na internetih  :h14001:
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Ok, glede na level motivacije predlagam mal časovnega roka.


Do srede zvečer se zmenimo UTTERMOST vse, kar je v zvezi z robo, da imamo potem od četrtka do nedelje čas preverit in nabrat. Mislim, da je čez glavo časa, kdor pa do srede ne bo vedu, kaj rabi pa ne rabi tok zelo  :h14023:
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
No, očitno nihče ne rabi nič posebnega.


Rebeka hvala za oris, kaj se vzame s sabo, Kačič ima vse pod kontrolo!


Jaz bom pa verjetno prišel v petek pregledat material za poslikavo in po potrebi kaj (poleg blaga) dokupil.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Nisem videl deadlina, sori.

Glede na program rabimo klasiko: ustvarjalne zadeve za poslikovanje bannerjev in izdelavo makete, gole za frizbol, gorjače, UltraStar zadeve, pesmarice.


erunno

  • Ameba
    • Posts: 32
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Pesmarice so v knjižnici če se ne motim.


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Pesmarice so v knjižnici če se ne motim.

Nope.

(Razen čisto ta starih, ki jih že leta ne uporabljamo.)
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Nisem videl deadlina, sori.

Glede na program rabimo klasiko: ustvarjalne zadeve za poslikovanje bannerjev in izdelavo makete, gole za frizbol, gorjače, UltraStar zadeve, pesmarice.


Za izdelavo makete bi blo dobr bolj natančno vedet, kaj si si zamislu.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Maketo sem si zamislil kot eno skalno pečino oziroma rob rudnika, višine nekje pol metra, ob kateri so take lesene platforme v več nadstropjih. Na platformah so razne naprave, bivališča, lestve med nadstropji, vrvi itd.

Potrebujemo:
- leseno podlago - prinese Pero
- stirodur - sicer imam, ampak bi bilo super, če bi kupili eno malo debelejšo ploščo (recimo 10 cm), da bo manj lepljenja
- lesene palčke - prinesem
- vrvice, žico
- fimo maso
- barve - predvsem črno, belo, rjavo - dajmo preverit, če imamo dovolj, nekaj tudi jaz prinesem
- nože, klešče in podobno orodje - prinesem
- mekol in časopis - prinesem
- razne malenkosti - prinesem
« Last Edit: July 14, 2019, 10:26:59 am by Burek Legolas »


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Mislim, da imamo od točke 4. (vrvice...) naprej vse v društveni robi, prve tri točke se pa loh pomenimo, če ima kdo kaj doma.


Jaz bi verjetno lahko našel leseno podlago pa kšne palčke.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
V GG robi je še tud ene pol kvadratnega emtra stirodurja in dve A3 kapa plošči. MOgoče še kakšna A4, sam se ne spomnem. Jst prnesem še neki stiroporja.  :D


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Jaz bom privlekel:
das maso (paket in pol)gravirni strojčeknabor orodja (nož, klešče, klešče za usnje)
Warhammer delce za goblinsko mesto
barve in čopiče za gornje delce
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile