Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

NA MEJI NEVIDNEGA 2018

Zurbag · 52 · 11923

Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Če bo quest Gil-galadov, torej ne NMN, mislim da imamo še enega ali dva Beren in Lúthien viška pa morda bomo do takrat imeli tudi že kak Gondolin. To so kr fensi knjižne nagrade.

Kakšne delavnice nej bi pa imeli pa a je to mišljeno tako, da se z LARP društvom zmenimo, kdo bo kdaj, ali da imamo oboji vse naenkrat?
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


u.

  • Haradke
  • Skuhan, zrenstan, vtaknjen v župo
  • *
    • Posts: 245
    • Karma: +9/-0
    • View Profile
pa GG kovančki? jih imamo še kar nekaj ane? to je tudi tako lušno darilce.


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
pa GG kovančki? jih imamo še kar nekaj ane? to je tudi tako lušno darilce.

Mogoče za vsakega sodelujočega, ki najde vsaj določeno število namiguv?
Dwarf!

HA!


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Jst bi pazila s temi darili, ker takrat pri huntu je bil res fail. Pač mora obvezno bit neki materialnega. Kovančki so mi luškani, upam, da bodo tudi ostalim. Podobno kot bradavičarske broškice, kjut pa mejčken. Izogibala bi se treasure huntu, naredila bi pa quest box, sam vseen gilgaladski, ampak na nmnju gilgaladski. Da bi se okol stojanice vse vrtelo pa bili več kot trije questi se mi zdi mal težko ... valda tud glede na vsebino, ki jo bomo prinesli in delavnice k jih bomo mel tam, ampak se mi zdi kul, da je tolkienovsko, ampak jih še zmer sprehajaš po nmnju, sej je velik, pa skor povsod se najde neki tolkienovskega.


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Torej, pretežno tolkienovski box? Toliko, da škatlarji vemo, kakšne naloge določit.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
jap, jst mislim, da bi bilo to super. Naj povesta organizatorja stojanice. Ampak jst sm res za, men bi bilo zakon. :)


Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
Quest box v okviru NMNja se mi zdi res huda ideja! :D Iza vem da si ze del NMN ekipe ampak ker si del prvotne trojice ki si je to prvic to tako dobr zamislila, me zanima ce bi lahk ta Box spet pomagala oblikovat?  :C :D
"Not all those who wander are lost"


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile

Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Na stojnico vam dostavim, če je želja, nekaj izvodov Supernove 5, saj bo naslovna oseba J. R. R. Tolkien in objava fanfiction razpisa.
Delaj dobro!


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Samo še en teden do NMNjaaaa!!!!  :h14013:


Noro. :) Ej, če rabite karkoli od društvene robe, prosim naj nekdo pride do mene do srede in zadeve pobere iz kleti! Jst v četrtek in petek ne bom imela časa in vam ne morem pomagat.


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
OK, ta teden ne smem spiti več kot tri kave total, drugače bomo za nalogškatlo dobili celo progo z ovirami in množično plesno točko.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Dragi Gg, hvala še enkrat za vso pomoč pri NMN. Z Rebeko se trudiva, da ne bi društva preveč izčrpala ljudi, zato vas malo drživa nazaj od same organizacije, vseeno pa vemo, da ste vedno pripravljeni priskočit na pomoč - tudi takrat, ko se večini ljudi več ne da, recimo zvečer pri pospravljanju in to. :)


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Moram pohvaliti vse aktivne udeležence organizacije NMN za odlično izveden dogodek. Kar ste se namenili izvesti, je, vsaj za nas, ki smo prišli in odšli, izpadlo brez težav in nelagodja. Odlično.
Delaj dobro!


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
Ful dobr NMN! Kapo dol šmaugu. Užival sem kolk se da :D Letos sem celo videl cosplay tekmovanje <3 top top. Zelo se veselim naslednjega NMNja in upam da bo še večji ^^



Bom pa tule še posredoval par zadev, ki jih lahko Gil-galad izboljša za naslednje leto. Prosim naj nihče tega ne vzame kot nek osebni napad, ker smo bili super a kljub temu lahko enostavno izpilimo par malenkosti, da bomo next year še boljši ^^

1)   Obvezno rabimo bannerje na katerih piše vsaj kdo smo, kajti letos nismo imeli nikjer napisano da smo STD GG, razen na A4 papirju na katerega je Peter napisal. Se kdo spomni une hude modro/zelene plakate, ki smo jih imeli na NMNju leta 2016? Se bi dalo naredit pingvina z podobnim artom in napisom društva? To bi bilo čist top ^^
2)   Pristopne izjave in blagajna za plačanje članarine (seveda če nam Mitja to dovoli :P). Dosti nerodno je, ko se nekdo želi včlaniti in mi nimamo ne izjav ne blagajne za račun napisat, in to se ni prvič zgodil
3)   Tile mini letaki z datumi prihajajočih srečanj so bili res dobra ideja in jih obvezno rabimo na vsakem javnem dogodku (TR day in NMN predvsem) in seveda updatane. Manjka jim pa napis STD GG in povezava do spletne strani in fbja, vse to se da rešit tako, da pripopamo eno QR kodo v en kot in to je to. (QR kodo sem že naredil in jo pošlem Manci ^^
4)   Čuvaji, držimo se ure! In bodimo malo bolj aktivni, ne sedet in gledat v strop. Stoje z sproščeno držo in nasmehom pristopajmo do mimoidočih, marketing 101.
5)   Ne se zadrževat pred stojnico, vem vem, kok hipokritično od tebe Lešnik k pa sam isto delaš, ampak poskušajmo se pogovarjat z kolegi/drugimi člani GG-ja ob strani stojnice ali pa še bolje, na kavi.
6)   Smeti ne odlagat na vidno mesto, to meče samo slabo luč na nas, nič drugega
7)   Zadnja točka je pa bolj splošna. Pusti vse NMN organizatorje pri miru zadnja 2 tedna pred NMNju, če se jih kaj rabi se naj to stori prej, oni majo več kot dosti drugega dela. Aia pa fino bi bilo če bi prte umili pred kakih javnim nastopu :P

Drugače pa hvala vam vsem za super vzdušje, super ambient in njam njam pecivo haha



gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Hvala za tele točke, vse se mi zdijo legit in je fajn da jih upoštevamo za naprej.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist