Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Beorn in njegov čarobni vikend.

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Aha, če je to uradno. Nimam v spominu al ja al ne, tko da sem vse govoril po občutku.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Aha, če je to uradno. Nimam v spominu al ja al ne, tko da sem vse govoril po občutku.

Sej okol tega se pa že celo drugo polovice debate vrtiva. Jaz sprašujem če je tudi uradno, ti pa še vedno govoriš iz občutka.  :h14013: :D
Dwarf!

HA!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
"Pol debate" :D
Uradno verzijo odgovora se da dobit s pomočjo googla verjetno, sej folk sprašuje in odgovarja vse živo, tuki pač debatiramo kaj se nam zdi.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Seveda, sam če uporabljam strica googla pol več al manj vem, kaj me zanima in me vaše mnenje ne zanima :P

Tko pa prijazno vprašam une k imajo malo več srednjega sveta v glavi, zato da vaše znanje ne gre v nič, k bomo vsi samo še googlal  :C

Call me old fashioned, because i like to ask people instead of google.
Dwarf!

HA!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Ne sej to štekam in jaz sem istega mnenja. In imam malo več znanja kot ti in sem povedal kaj se mi zdi glede tega, nisem se pa spomnil direkt, če je Tolkien kje prov napisal to.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


gandalfica

  • Ameba
    • Posts: 13
    • Karma: +0/-0
    • View Profile
Ja, se strinjam, pač čarovnija. Bee whisperer Srednjega sveta.


FrankJScott

  • Vmesni člen
    • Posts: 71
    • Karma: +0/-0
    • View Profile