Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Zgodbica po izbiri

Guts80 · 3 · 1343

Guts80

  • Ameba
    • Posts: 28
    • Karma: +1/-0
    • View Profile
Sto let me že ni bilo na forumu, zdaj pa je prišlo neko obdobje, ko imam spet čas in se mi malo spet piše. Če kdo hoče, mu napišem kratko zgodbo. Lahko date izhodišča, koncepte, like, karkoli. Lahko tudi žanr.

Malo mi je izziv, pa mi je to bolj fletno, kot da delam s prompt generatorjem. :)

Upam, da ste vsi ok.


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Dobrodošu nazaj! Js sm mel pred časom eno idejo o distopični Sloveniji ... tko, leto 2030. Nekje v obdobju od dons do takrt smo začel res res zgublat fajt s korono in edini spas nm bi bil nek totalno avantgardn eksperiment. Janez Janša je reku: "Okej, fak, nimamo druge" in pr tem smo ga dejansko večalmn vsi podpiral. Ampak ohsnap, eksperiment je šu narobe! Korona in Janša, k je bil pr eksperimentu navzoč, sta se združla in postala eno, kar je rezultiral v tem, da se je JJ začel razmnoževat isto hitr kot koronavirus. Najprej se je razširu po vladi in parlamentu. Vsi politiki so postal Janez Janša, razen Počivavšek, k ma en posebn ability, da svojo okolico dojema prepočas, da bi lahko ta nanj zares vplivala. Ampak to je to. Cela politika je bla ful Janš plus en Počo. To se je pol razširl še po celi Dolenjski in bi se valda tud prot severu, ampak najdla se je skupina ljudi, k se je temu uprla in poskušala zajezit epidemijo. Once and for all. Ker virus je sicer postal močnejši, ane, ampak je prdubu tud eno šibko točko; ratu je viden. In če neki vidš, lahko to tud udarš! Tan tan TAAAAAn.


... to j vse, kar mam. Če ti karkol prov pride, izvoli! :)
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Na portalu znanstvena-fantatsika.si so pisateljski izzivi, pobrskaj med njimi ...
Takšni zalogaji so zabavni in so dobra vaja.


Delaj dobro!