Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

VLS 19!

Zurbag · 108 · 27454

Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Kdorkoli to ima. A se bo dalo zrihtat angry dwarves katalult?

Tudi hobiti so imeli take igre ane da so.
Dwarf!

HA!


Moriarty

  • Orki
  • Edini prstan, kupljen na Aliexpressu
  • *
    • Posts: 332
    • Karma: +10/-0
  • Isha/Ishwë
    • View Profile
Mene pa mal zanima, ker ne vem če je blo kje kej omenjano: a je tam kaka reka al pa potoček za plavat al pa se kej namočit?
Ali čakamo nevihto, da nas zalije pa shladi? :D
Vrasubatburuk ug butharubatgruiuk!


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
Črmošnjičica je slabih 40min hoje stran


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
Pravkar pršu domu, post vls depra pa že tut počasi prihaja k meni xD

  Morm rečt, da še nkol u lajfu nism bil 5 dni konstantno poln hrane! Kapa dol Stojanu, Robiju in dežurnim ekipam za tole. Btw, a bi bli hobbiti za vsak vls, jms in mls od zdaj naprej? 
  Delavnice so ble tut zlo šikane, zdj mam 4 nove slike na steni, Pickett-a na polici, dve stojanici (huehuehue) na maketi, in zelo zelo dobro prvo izkušnjo z d&d (Mai vas vse pozdravla v svojem quirky naglasu). Škoda, da se mi časovno ni izšlo udeležit iger, plesanja, zvezd, barvanja vreč in pohodov, ampak sem slišal, da ste prav tako uživali.

Lešnik out,

Humus is my religion!


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
VLSSSSSSSSSSSSSSS!!! Men je bil letošnji VLS čist hud :D Najbolj si ga bom seveda zapomnil po maketi, ki nam je toooolk dobr uspela! Sicer pa še po vseh preživeli urah squishanja, ki je letos dobil par novih fanov, ki so čist raztural. Potem je tuki še hrana, ki jo je mojstrsko pripravljal Stojanwe! :D Je še polno drugih stvari, ampak ne bom vsega pisal, ker je preveč.

Kaj me je motilo? Prepogost obisk lovcev in to, da je spet zmanjkalo časa za kakšne dodatne namizne igre, trollball ... To drugo se itak vedno zgodi, ker se ves čas neki dela in dogaja, kar je v resnici ful dobr, ker loh vse to počnem na naslendjem VLSju! :D Ki bo pa že krrrrrr 20!!!  :h14032: :h14032: :h14032:
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Jap, proper vls! Maketa, squish, družba, fore, super hrana, zastonj sršeni, pretežno dobro vreme...

A nardimo na vls 20 bigature z vsemi starimi člani, ki bodo prišli  8)
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


erunno

  • Ameba
    • Posts: 32
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Letošnji VLS je bil čista zmaga.

Opravičujem se za svoj nepovezan projekt barvanja (vem de je utegnilo to koga zmotit). Razlaga racionale pri moji odločitvi da sem to prinesel: Trenutno se odvija globalna Warhammer 40.000 kampanija v katero sem vključen (trenutno je 3. teden - vsak teden trajaj od četrtka do srede). Kampanija nagrajuje na novo pobarvane enote z točkami, kar je bila popolna spodbida da sem se psravil pobarvat veliko mojih nepobarvanih enot, ki se jih sicer nisem spravil (v nekaterih primerih že cela leta) - in se jih sicer še zlepa nebi spravil pobarvat. Poizkušal sem to omejiti svoj projekt čim bolj (ocenil sem da bom rabil še največ 2 dneva, samo pri detaljih je hudič, vsakič ko misliš da si pobarval vse detajle, opaziš nove nedokončane detajle).


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
Se pridružujem pohvalam, men je bil tudi super VLS! Huda maketa, definitivno predlagam ponovitev na naslednjem večjem srečanju!

Snakes, po moje je čist super, če se VLS izkoristi za razne takšne projekte! Pa še mal tematsko je, ker smo itak delali miniature. :D


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Men je blo res zakon. <3 Tko, res noro dobr VLS. Svaka vam čast za maketo, res je neverjetna! :) Men sta bili delavnici filcanja in risanja na vrečke res zakon, čist sm not padla, tolk da sem preskočila tisto od Zupija. Zupi, bomo to še kdaj delal, an? Da sfenam tisto sliko. :D PA D&D mormo odšpilat! Drgač pa itak, hrana je bila nuora, res smo spitani do amena.  In večeri ob ognju so bili krasni. <3 In prostor je fantastičen, kul koča. Pa očitno mormo vsak let bit brez vode, ker če ne ni VLS al kaj. :D 

Snejks, vsak leto se kaj na VLSju ekstra dela, od NMN kostumov dalje, tako da kar brez slabe vesti. :)



V glavnem, neki najboljšga sploh. <3


erunno

  • Ameba
    • Posts: 32
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Hvala :)

Kakorkoli z veseljem še kdaj organiziram igranje fantazijskih likov, kakor sem tokrat. BTW tokrat sem prvič uporabljal ta sistem, samo sem vedel da bo najboljša izbira ta tovrstno igranje.


Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
VVVVLLLLLSSSS JEEEEE ZAKOOOOOON!  :h14013: :h14013: :h14013:

Res je blo ekstrasupermegafakingawesome! :D Zdej mi je sicer še bolj žal, da me lani ni bilo na VLS, ker sem se spomnil kok ste vsi odlična družba in kok je z vami vedno uživancija :D

Hrana je bila kot vedno odlična, rekreacije je blo precej (še vedno sem za, da mamo za VLS svoje drese za Squis!  :h14023: ), magica ni bilo tok kot včasih, kar je ubistvu še boljš ker smo delal na maketi. Pa še svojo novo strast sem odkril: izdelovanje maket fantasy svetov!  :h14013: Ko pridem iz Portugalske si preuredim klet v delavnico in sam še to delam od zdej naprej haha
"Not all those who wander are lost"


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Zdej mi je sicer še bolj žal, da me lani ni bilo na VLS ...

Cut the crap, Brane, sj si bil! :D
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Bwaze

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 123
    • Karma: +8/-0
    • View Profile
« Last Edit: August 16, 2017, 11:21:40 pm by Bwaze »
Besser Ritter Wenne Knecht!


Bl0odWolf

  • Škrati
  • Ameba
  • *
    • Posts: 37
    • Karma: +3/-0
    • View Profile
Dobre slike!

Drugače je bil pa VLS super, ker sem bil prvič nisem točno vedel kaj pričakovati ampak sem izjemno užival, vsi ste zelo dobra družba in se že zdaj veselim naslednjega :D 
I'm already dead inside, might as well enjoy it.