Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Dungeons & Dragons

Guts80 · 6 · 2863

Guts80

  • Ameba
    • Posts: 28
    • Karma: +1/-0
    • View Profile
A kdo kej špila? Vem, da laufa en campaign v Dobri potezi (https://www.facebook.com/dobrapoteza/), vem, da je par fb grupic na to temo (https://www.facebook.com/groups/1852704325013561/), mene pa zanima a kdo tu kaj špila, kaj špila, etc ...

Še tematska fotka:


Guts80

  • Ameba
    • Posts: 28
    • Karma: +1/-0
    • View Profile
... seveda nisem napisal, kaj jaz špilam. Sem bil del grupe, ki so jo trenutno pokopale delovne obveznosti + počitnikovanje na morju. Poleg tega mam tudi sam zdele zelo pestro, ampak ko imam največ stresa, razmišljam o najbolj trivialnih rečeh - v tem primeru, "a ni čas, da se mal še pozanimaš za druge grupe?".


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
For what it's worth ... igral sm D&D boardgame, podnaslovljen s Castle Ravenloft ... in se mel izredno slabo. Pa mam praviloma kr rd razne dungeon crawl špile.
Druga, še kr topična; Zero Charisma je zakon! THE GODS DEMAND RETRIBUTION!
Tretja; Kot akolit špilam WH40k Dark Heresy (isto RPG). In mi je ošeč. Kolegi, k poznajo oboje (se prav DH in D&D), pričajo, da je DH mal bl "resna", če se temu lahko tko reče, in z mal bl dark atmosfero. U, on a related note se lohk pohvalm še, da sm ravno včeri začel študirat eno novo Call of Cthulhu kampanjo, tko da vrjetn še pred iztekom poletja pelm eno četico klenih medvoščanov na ekskurzijo v Tibet (1920).

No. To je vse, kar lahko js ta trenutek prispevam k temu topiku.  8)
« Last Edit: June 26, 2017, 09:57:43 pm by Pepi »
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Pepi, skrbno si cahnaj sessione do takrat, ko te bo omrežil Kaos in boš priklical trumo demonov. Ne bo jih veliko :D

Vzpodbudni uvod na stran: že vrsto let pridno lučam kocke in pokam vice z druščinami. Trenutno sem v del treh kampanj: v dveh špilam, ena od teh je zlobna, medtem ko v tretji sejem strah in trepet kot DM.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Pepi, skrbno si cahnaj sessione do takrat, ko te bo omrežil Kaos in boš priklical trumo demonov. Ne bo jih veliko :D

Ne govor, v soboto štartamo eno kampanjo, kjer sm mutant psyker (alias stroj za generiranje corruptiona, ampak ker mamo radikalnga inkvizitorja, si to recimo da loh prvoščm). Pomoje ene 2 sessiona, pa bomo mel PVP.  :|-

(((Sori za ne-d&d-talk, se pospravljam.)))
« Last Edit: June 27, 2017, 09:03:04 am by Pepi »
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Marš nazaj in povej še kaj več  :D
Curse your sudden  but inevitable betrayal.