Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Username: Password:
Pages: 1 2 [3]

Author Topic: Hobit in 4 vojska razširjena verzija datum izida in minutaža  (Read 2428 times)

Jurij

• Škrati
  • For the greater good
    • View Profile

Mja, Hobit je ena taka slaba fantazijska komedija.

Pomoje so si rekl Gimli je fajn in na momente komičen škrat. Dejmo jih narest 12 pol pa enga, k je ful praljevski, približno tko k j bil Aragorn.

Drgač pa z nekaj izjemami sta mi prvi in drugi del še vedno všeč. Edin 3 se mi zdi polomoja. Dobesedno, če mi bo Movie maker delal, bom nekoč porezal vn tiste neprimerne dodatke in naredu Hobita malo bolj knjižnega.

Sm pa šele zdej ugotovu. Radagast je pač omenjen, to se je vedl. Omenjen je pa tudi Bolg, kot sin davno mrtvega Azoga k vodi vojsko orkov. Omenjen je, da se je Gandalf sestal z belimi čarovniki in skupaj so izgnali nekega necromancerja iz Dolgoldura, čeprav se bojijo, da se bo nekoč vrnil. Tega se od prej mism spomnu in mi je blo kr zanimivo. Film je sam iz tega naredu pač stransko zgodbo.
In pa všeč mi je blo, da je Bard pravzaprav neke vrste Alfrid, ker pač dela določene stvari za žubana, kokr, da bi bil skoraj njegov namestnik skor.
Went digging for treasure... Found myself...

Zupan

• Orki
  • *
  • Zurbag!
    • View Profile

Sm pa šele zdej ugotovu. Radagast je pač omenjen, to se je vedl. Omenjen je pa tudi Bolg, kot sin davno mrtvega Azoga k vodi vojsko orkov. Omenjen je, da se je Gandalf sestal z belimi čarovniki in skupaj so izgnali nekega necromancerja iz Dolgoldura, čeprav se bojijo, da se bo nekoč vrnil. Tega se od prej mism spomnu in mi je blo kr zanimivo. Film je sam iz tega naredu pač stransko zgodbo.

Radagast je omenjen samo v Lotru, ne v Hobitu. Je pa res, da so že pred prvim filmom rekl in pokazal v trailerju, da bo nastopil Beli svet (btw belih čarovnikov ni, "beli čarovnik" je bil samo Saruman oz. kasneje Gandi) in vse kar se je okol njega dogajal, v filmih.
Kokr vem se pa niso bal, da bi se Necromancer vrnil. Itak so prej al slej izvedli, da je Necromancer v resnic Sauron, ampak če se prav spomnim, so se bali same vrnitve Saurona, ki ob koncu 2. dobe ni bil dokončno poražen. In že s tem, ko so slišal za Necromancerja, ki bi bil glede na govorice loh tud nek random čarovnik, jih je začel skrbet, da se je Sauron vrnil. Potem ko so ga pregnal iz Dol-Guldurja, je pa itak zbežal nazaj v Mordor.
"Sej kaj. Jest sm vladar vsega, vi ste pa moji krofkoti grofkoti." - Jurij, vladar Arde

Jurij

• Škrati
  • For the greater good
    • View Profile

Radagast je omenjen, ko govori z Beornom, Gandalf celo reče bratranca Radagasta.

Gandalf reče svet belih čarovnikov, čeprav se kasneje v lotru ve, da je samo eden. kaj je bla pa fora z njim pa ni povedano. Omeni edino, da so ga izgnal a se bojijo, da se bo spet vrnu.

Vilinskega kralja je dost not, samo nikol ni poklican po inemu.

Zupan

• Orki
  • *
  • Zurbag!
    • View Profile

Ah hotu sem napisat, da Radagast ne nastopa v Hobitu. Omenja pa ga..

Tele bele čarovnike sem šel preverjat in piše "It appeared that Gandalf had been to a great council of the white wizards, masters of lore and good magic ...", kar po mojem pomen "bele" kot "ta dobre" čarovnike. Kot si reku ane - svet belih čarovnikov. No sej to je zdej ena taka malenkost, ampak js jih še vedno ne bi imenoval beli čarovniki.
Par drugih podatkov o white council je pa še v lotr dodatkih, The Unfinished tales ... Ni velik, bi lahko pa v filmu 20x bolš nardil :D

Ko so izgnal Necromancerja, a niso že takrat vedl, da je bil to Sauron in se je že vrnil?
"Sej kaj. Jest sm vladar vsega, vi ste pa moji krofkoti grofkoti." - Jurij, vladar Arde

Jurij

• Škrati
  • For the greater good
    • View Profile

Vprašanje kako so doličene dvoumne zadeve v knjigi interpretiral. Recmo pomoje so rekl v filmu imamo že tko ogromn CGI, pa še ta Beorn bi mogu bit čisti CGI. Dejmo raj enga igralca not dat.
Pages: 1 2 [3]

Footer