Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Username: Password:
Pages: [1] 2 3 ... 5

Author Topic: Vairine niti  (Read 10740 times)

Ulmiel

• Haradrim
  • *
    • View Profile
Vairine niti
« on: 07/04/13 22:37 »

Hei,

na srečanju smo že rekli nekaj besed okoli nove prozne delavnice, zdaj odpiram še temo.  :) V topicu o interesnih skupinah sem napisala svojo osnovno idejo:
Sicer pa je prozna zelo fajn, ker je izjemno fleksibilna, pišeš ko utegneš. Lahko bi imeli temo, ki bi jo potem razvijali. Si recimo izberemo na prvem sestanku področje srednjega sveta (lahko so bitja, recimo hobiti, ali pa pokrajina, recimo Mordor, ali pa občutje, recimo hobitski strah pred pustolovščinami ali pa vilinsko svetobolje) in potem ohranimo ta okvir 10 ciklov, ki jih zopet lahko, če bi bil za to interes, označimo kot specifične naloge: bajka, črtica, dramski dialog, tragedija ...
O kako dolgih ciklih govorimo, bi raje dorekla ko bi videla, koliko vas je zainteresiranih in kakšne urnike in tempo imate in ga želite. :)

To je essentially moja ideja, ampak seveda me zanima, kaj zainteresirani menite in kaj bi vam bilo všeč.  :) Predvsem bi rada, da je neka večja tema in da nam daje to zagon. Ker če mi nekdo reče: napiš kar hočeš o čemur koli hočeš, jaz dobim totalno blokado. :) Tako bomo pa imeli temo, pa morda tudi obliko besedila in nek kvazi rok.

Koliko vas je zainteresiranih?  :) Dva že imam s srečanja ( :clap: ), kaj pa ostali? :) In prosim od vseh zainteresiranih da še poveste, kdaj bi vam najbolj ustrezalo imeti prvi uvodni sestančič, kjer bi dorekli malenkosti IN si izmislili ime! Če imate dobro ime za delavnico že zdaj, ga prosim napišite. :)

Tojto, may the Force be with you, jst grem pa gledat peti del starwarsov. :D

Eleveth

• Noldor
  • *
    • View Profile
Re: Prozna delavnica 2.0
« Reply #1 on: 07/04/13 22:41 »

Se strinjam, da je bolje, če imamo neko širšo temo in vsaj nek osnoven rok. Glede srečanja se lahko prilagodim ostalim.

Kai

• člani
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: 08/04/13 11:07 »

Jaz bi bila zainteresirana.Sicer sem trenutno polno zasedena ampak se lahko prilagodim glede roka  :)
You see things and you say, 'Why?' But I dream things that never were and I say, "Why not?" - George Bernard Shaw

Celebriel Bodičejska

• Noldor
  • *
  • Formenosessë ná illumë ringa. Hrívë túla.
    • View Profile
« Reply #3 on: 08/04/13 16:35 »

Jaz bom sodelovala, če bom le lahko, ful odvisno od časa. BTW, a prozna vključuje tudi poezijo (včasih je bila ločena delavnica, zdaj verjetno ne bo)?
Nan Tyelperiel Liéo i-Míritanoron, saira nís, nossëo Fëanáro.
Im Celebriel uin Gwaith-i-Mírdain, bess idhren, gwanur Fëanor.
"Nas aran ya polë cimë aranierya, hya epesserya ná máralóra." Maitimo Nelyafinwë

Ulmiel

• Haradrim
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: 08/04/13 17:37 »

Mislim, da bo poezija kar pod prozno padla, ja. Razen če bi kdo bil pripravljen voditi poezijo kot ločeno delavnico in bi nabral dovolj interesentov da bi se to sploh splačalo. :)
Morda bi lahko tudi na poezijo bili pozorni ob iskanju imena! :)

Sicer pa me zelo veseli, da vas vse skupaj zanima! :D Povejte še, kdaj bi vam ustrezal sestanek? Bom kar vrgla en datum ven, pa povejte vsaj približno kako vam ustreza. 19. april, ob petih popoldan, stara Ljubljana. Vsi trije faktorji so fleksibilni, seveda. :)

Eleveth

• Noldor
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: 08/04/13 17:40 »

19. aprila ob pol 7 imamo že bralni večer v Celju.

Stojan

• člani
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: 08/04/13 17:58 »

Nerlisa, a to je nameren poskus sejanje zdrah v društvu, a?!  :jezik:

Shanaya

• člani
  • *
  • phhh phhh
    • View Profile
« Reply #7 on: 08/04/13 18:59 »

Jaz bi tudi sodelovala, če lahko. :)  A je treba kaj prinest sabo? Meni osebno bi bilo najbolje med vikendom.

Banshee

• člani
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: 08/04/13 22:11 »

Hm, če boste naloge objavljali na forum ali po mailih, bi se tudi jaz javila in kdaj kaj kratkega napisala.  :) na sestančič pa sredi tedna ne bom prišla.  :(

Ulmiel

• Haradrim
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: 08/04/13 23:05 »

Ah, fail, I do it epicly. Sowwie everyone. :* :) Nobenih zdrah, prozaiki smo miroljubna bitja.  ::PP:

Dejte mal povedat, a vam je lažje čez vikend? Ker potem se brez problema zmenimo za 20-ega. :)

Shanaya, nič ni treba s sabo prinest, pisali bi itak vsak po svojem ritmu. :)

Banshee, v vsakem primeru bi se v tem topicu sproti objavljali načrti, tako da bodo na voljo vsakomur, ki bi se želel priključiti. :)

Shanaya

• člani
  • *
  • phhh phhh
    • View Profile
« Reply #10 on: 11/04/13 08:08 »

Jap, meni bi 20. kar ustrezalo, se pa tudi lahko prilagodim, če kdo ne more. ;)

Eleveth

• Noldor
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: 11/04/13 09:57 »

Lahko 20. ni problema.

Ulmiel

• Haradrim
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: 15/04/13 18:50 »

Ok, rečemo sestanek 20. aprila ob 17h v Stari Ljubljani. Bo kul? :) Dajte prosim potrdit, tu, ali na ZS ali na email. :)

Kai

• člani
  • *
    • View Profile
« Reply #13 on: 15/04/13 21:11 »

Js bi res zlo rada pršla ampak mam ta vikend glih državno prvenstvo v curlingu in nisem ziher če bom uspela. Še sporočim
You see things and you say, 'Why?' But I dream things that never were and I say, "Why not?" - George Bernard Shaw

Burek Legolas

• Balrog
  • *
  • Elf presidente
    • View Profile
« Reply #14 on: 15/04/13 21:52 »

Čaki, a mamo v društvu dejansko dva, ki se aktivno ukvarjata s curlingom? To je  pa kr neverjetno. :D
Quote from: Beno
Vsake toliko se orki naveličajo spopadati med sabo in se odpravijo na Waaagh!, mešanico kulturnega dneva, štajerske veselice in križarske vojne.
Pages: [1] 2 3 ... 5

Footer