Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

VLS 21

Zurbag · 75 · 14585

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Jest sem se za vsak slučaj dvakrat prijavil!  :h14001: :h14001:
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
Zapisnik sestanka za VLS!  :h14001: :h14001:


Kuhinja: tako kot lansko leto, si bomo kuhanje razdelili vsi, vsak dan bo dežurna ekipa za tisti dan pomagala pri kuhanju. Robi je že potrdil da bo prinesel opremo za kuhanje. Zupan se je že javil za kuhanje v torek, Burek pa je predlagal, da bi lahko ponovno naredil mega burgerje!  :h14013:


Prijavnice: Zupan naredi email z spletnim obrazcem na Google računu, namestno na spletni strani, kot smo imeli dosedaj


Voda v koči: pokliče Nik pred začetkom VLS-ja da se dogovorim da čez teden pridejo napolnit cisterno


Oprema: gospodar opreme Snakes ima posodobljen seznam celotne opreme in dostop do nje. Posodobljen seznam po JMS-ju je objavljen na forumu.


Program: Burek ima program čez okvirno, če ima kdo kakršnokoli željo za delavnice, pohod itd. lahko sporoči. Predlagana je bila anketa na forumu ali fb skupini za zbiranje idej kakšne delavnice bi imeli.
Finalni večer bo v petek, saj kar nekaj ljudi oddide v soboto na Drachenfest.
Jurij bo naredil seznam namiznih iger, ki so na voljo in poskrbel, da se le te prinesejo na VLS.


To je zaenkrat vse!  :C
"Not all those who wander are lost"


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Dodajam, da sem se javil za pomoč Kačiču.


En večer tudi organiziram eno zabavno igro in aktiviram preostanek Gazupeka za pomoč!


Pa vodil bom risarsko-slikarsko delavnico, na kateri bi izdelali VSAJ en banner z napisom std Gil-galad nekineki, da ga bomo imeli za NMN in naprej.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Jaz lahko prinesem nova gesla za pantomimo, pa se zmenimo, katri večer bi imeli kviz.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Burek pa je predlagal, da bi lahko ponovno naredil mega burgerje!  :h14013:

V petek prosim.
Dwarf!

HA!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Sem pozabil in zamešal datume. 19. 7. oči praznuje 60 let. A imate zaključni večer v petek al v soboto? Tko da na vls pridem v soboto in vrjetno grem v soboto zvečer, morda nedeljo zjutraj Ali pa me sploh ne bo. :-\
Dwarf!

HA!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Škoda ej.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
:O

Zaključni večer bo v petek, vsaj tko smo se menili.
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Če se še niste prijavili na VLS, imate čas do srede! Letos ni spletne prijavnice, ampak jo najdete na spodnji povezavi. Nekaj vem, da se vas je pomotoma prijavilo na spletki :)
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_E-5cUiMlsbCKHCFD1ueYrlftxVAmivlnH91Vt_1qBqGdXA/viewform
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Kako ste se kaj zmenili za prevoze? Jaz pridem v ponedeljek proti večeru. :) Tako da lahko še kaj GG robe peljem, ki se ne bo rabila že takoj zjutraj.


Kdo bi lahko šel v nabavo?


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Jaz načeloma peljem Zupana, posledično pa najbrž še društvene stvari, ki jih ima doma, kar je v praksi zmer pol več kot v teoriji hehe
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Moriarty

  • Orki
  • Edini prstan, kupljen na Aliexpressu
  • *
    • Posts: 332
    • Karma: +10/-0
  • Isha/Ishwë
    • View Profile
Jst pridem šele v sredo popoldne, tako da če gre kdo ob tistem času, ga lahko mimogrede poberem
Vrasubatburuk ug butharubatgruiuk!


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
:O

Zaključni večer bo v petek, vsaj tko smo se menili.

V najbolj idealni potezi pridem v petek pozno pozno zvečer in sem do nedelje zjutraj.

Anyway. Kaj vse bi lahko pričakoval, da se da narest v soboto in ali ste sposobni med dva zaključna večera, petek in soboto?  :C
Dwarf!

HA!


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Zadnja verzija prijav:
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Huh, nujno bo rabil kdo še v šotoru spat. Kolikor vem ni toliko prostora v koči. A kdo ve koliko je jogijev? Al pa da se vsaj napihljive blazine prinesejo?


Btw. Na seznam dodajam še Julijo, njeno hčerkico in sestrično. :) Bodo prišle z avtodomom v četrtek in ostale do nedelje. :h14001: