Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Ogled filmov/videov/nečesapač na letnih dogodkih

gaarg · 4 · 2153

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Padla je ideja, da bi se kakšen večer mlsja, jmsja ali vlsja privoščili ogled nečesa zabavnega ali zanimivega! Začeli bi lahko že čez en mesec na letošnjem MLS-ju!
Uporabili bi platno, zvočnike in projektor, kot za karaoke. Zanima pa nas (Gazupek, ki organiziramo mls), ali se vam ideja sploh zdi uredu, ali bi raje gil-galadovski čas preživeli kako drugače?
No, če bi stvar preskusili pa rabimo ideje! Lahko naštejemo kup stvari in naredimo glasovanje in karkoli zmaga - to pogledamo.


Jaz bi z vami pogledal kaj klasičnega fantazijskega recimo
Willow: https://www.imdb.com/title/tt0096446/?ref_=fn_al_tt_1
Legend: https://www.imdb.com/title/tt0089469/?ref_=nv_sr_8


Torej, ali ste za in če ja - IDEJE!  :dribble: :too_sad: :surrender: ::) 8) ;)
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile

Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Na samem dogodku se stalno nekaj počne in ne vem koliko bo sploh časa.
Seveda je lahko v eni sobi film Zadeva je sicer podobna, kot če se lotiš neke dolge namizne igre, ker si potem 2h+ out.

Sicer pa sem skeptičen, da bi to počeli na dogodkih.
Sem pa 100% za kake filmske večere pri ljudeh doma, kot ste/smo to že kdaj izvedli.
Dwarf!

HA!


Awarandea

  • Haradke
  • Vilin, ki vsem trdi, da je vegan, ampak na skrivaj krade slanino iz hladilnika
  • *
    • Posts: 270
    • Karma: +10/-2
    • View Profile
Ej, tole gledanje filmov mi je drugač precej všeč. :D In me zanima a je šansa, da si naredimo kje kino na prostem?  :adore:
Projektor imamo, rjuho zrihtamo. Kokice prnesemo s sabo, isto pivo.. Sam lokacija me matra. :D V enem mescu bi že pričakovala lepše in toplejše vreme. Pa bi lahk sprobali.