Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

GilGalad stojnica na NMN

Branko · 14 · 3688

Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
Tale topic odpiram, da imamo na enem mestu pregledno napisano vse kar smo se dogovorili glede Gil-Galadove stojnice na NMN-ju  :h14009:


"Program" stojAnice: 



Ker imamo letos samo eno mizo bo program temu primerno manjši. Imeli bomo laptop, kjer bomo vrteli najboljše posnetke in slike društva, kot že na VLS-ju (Pero je to že uredil)


Quest box (tako kot na VLS-ju) bojo naredili škratje (Beno in David), s tem da se bojo questi navezovali na dogajanje na NMN-ju. (Trenutno v teku, nagrada bojo čokoladni zlati kovanci)


Hrana: Leško (pecivo), Beno (pecivo), Tadeja (Lembas)


Okrasitev: GG prapor, leseni ščiti, ki smo jih pobarvali na VLSju, majhni praporji (vrvica, laks, škarje, selutejp). Vse to ima v oskrbi Snakes, s katerim greva do Rebeke po robo


Knjige: Meta bo prinesla nekaj najbolj klasičnih knjig, ki jih bomo na stojnici lahko predstavili.

Vstopnice: Dobili smo 2 brezplačni vstopnici in 5 vstopnic po znižani ceni 5€, ki jih bomo prevzeli v soboto zjutraj na blagajni.



Razno:


Zraven stojnice je vtičnica za elektriko, ki jo bomo lahko uporabili za računalnik ipd.


Vsaj en 6x pack 1,5l vode za na stojAnico


Zbor za vse, ki boste lahko pomagali pri postavitvi stojnice je ob 8.00 pred dvorano. Zjutraj bo mogoče z avtom priti do vhoda dvorane, da se pripeljejo stvari, zvečer jih je treba prav tako odpeljati.
V kratkem vam pošljem še email, ki sem ga dobil včeraj s podrobnejšimi navodili glede stojnice.


Vse kar se še spomnim, bom dopisal, prav tako, če se ostali še spomnete, da vas kaj zanima kar napišite tukaj, da se odgovori vsem hkrati. :)
« Last Edit: September 26, 2018, 12:42:25 pm by Branko »
"Not all those who wander are lost"


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Darilca za questbox bodo gilgaladski kovanci, ki jih morata prevzeti v društveni robi. če jih slučajno ne bo (čeprav jih je baje ful!), prešaltamo na čokoladne kovance. :)


več pa na mailu


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Izmed videov nisem nabral vseh, ampak krajše, kakih deset jih je, ker se mi je zdleo da bodo bolj praktični, kot dolgi. Pa Nesrečnega Zupana sem seveda izpustil, ker ni niti malo srednjesvetski :)


Od knjig jaz prinesem Gnosisovega Gospodarja prstanov v eni knjigi.



“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Mantaur

  • Škrati
  • Gledač vode
  • *
    • Posts: 411
    • Karma: +2/-0
    • View Profile
Darilca za questbox bodo gilgaladski kovanci, ki jih morata prevzeti v društveni robi. če jih slučajno ne bo (čeprav jih je baje ful!), prešaltamo na čokoladne kovance. :)


več pa na mailu
Tako bodi.
Curse your sudden  but inevitable betrayal.


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Stojanica je izpadla čist ok na koncu, Nmn je bil pa itak zakon.

“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
TO! Kako je blo pa kej z obiski, kaj novih interesentov nad Tolkienom? :)
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Jaz sem bil na in v okolici stojanice kakšne 3-4 ure in se mi je zdelo, da nekaj interesa je. So pa spet tipični primeri, ko pride oseba, nagikana od Tolkiena in uberfan, ki pa ne pokaže pravega interesa to deliti in se vključiti. Bomo videli kako bo tokrat in če pride kdo v Dobro potezo, kjer bo post Nmn srečanje, ampak nekako bi morali premisliti to prebijanje ledu, mogoče kaj delamo že skoz narobe ali ne delamo nečesa, kar bi bilo zelo prav.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Pepi

  • Škrati
  • Bifur ali Nebifur
  • *
    • Posts: 1029
    • Karma: +31/-1
    • View Profile
    • Diversi diversa putant
Js sm prpravljen na nov val forumašov.  ;)
"Profesor gre levjiga!" - Valentinčič


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
Imamo vsaj enega novega člana?, oseba se je želela včlanit a nismo imeli pristopnih izjav. Imamo pa njegov kontakt, komu posredujem?


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile

Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
Hvala vsem za pomoč in delo na stojAnici, sem že v FBju posebej izpostavila najbolj pridne, tako da se ne bom ponavljala.

Leško, pomoje najbolje da kontakt posreduješ Zupanu, ki zbira člane, sem pa jaz takrat nove člane kontaktirala kar sama. Zupi, če ne boš utegnil, mi prosim povej, lahko brez problema jaz napišem mail.


Sicer pa upam, da bo kaj odziva tudi na srečanje. Bilo bi fino, da se vsake par dni ponovi objava. Če nimamo več lajkov kot pred NMNjem, kar pomeni, da ne sledijo našim objavam, bi lahko mogoče naredili event pa ga razširili? Ne vem, kok je to efektivno, to ste drugi večji strokovnjaki. :)


Bi se mi kej dobili, da damo vkup vsa opažanja in ugotovitive? Če ne, dejmo napisat en skupen zapisnik, dodajamo magar na Lešnikov seznam v NMN topicu, če nobenega ne moti, da je "javno"?
« Last Edit: October 02, 2018, 09:00:52 am by Ulmiel »


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Se strinjam z napisanim.
Glede sestanka in vkupdevanja misli bi mogoče lahko naredili kakšno urco pred uradnim srečanjem v dobri potezi?
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Glede sestanka in vkupdevanja misli bi mogoče lahko naredili kakšno urco pred uradnim srečanjem v dobri potezi?

Ne bi bilo slabo :)

Kontakte pa lahko kr men pošlješ, Lešnik. Pristopne prijave sicer izdaja blagajnik (Burek), da ima pod nadzorom plačevanje članarin, že podpisane izjave pa so spravljene v arhivu pri tajniku (Stojan).
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Ulmiel

  • Orthanc, utrdba zlobnega vešča Sarumana
    • Posts: 439
    • Karma: +10/-1
    • View Profile
O fak, Zupan, sori, še zmeraj sem mislila da si tajnik, my bad! zato sem te predlagala.


Jaz sicer 12..10. ne morem spljoh.