Username: Password:

Author Topic: Fanfest na svoji spletni strani  (Read 312 times)

Boki

• Hobit, ki si brije stopala
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
Fanfest na svoji spletni strani
« on: March 30, 2018, 12:26:00 PM »
Fanfest, Slovenski festival fantazijske književnosti je dobil svojo spletno stran. ker smo imeli šele en festival brez zbirke, je stran še precej "tanka".
Še enkrat opozarjam na festivalski razpis Fantastična antična Celeia. Zbrana dela bo ocenjevala mednarodna komisija iz treh držav.
Že kar takoj opozarjam, da dela v angleščini sprejemamo samo od avtorjem, ki jim materni jezik ni slovenščina.
Delaj dobro!

Celebriel Bodičejska

• Noldië
  • **
  • Fëanor!
    • View Profile
Re: Fanfest na svoji spletni strani
« Reply #1 on: March 30, 2018, 01:00:14 PM »
Kakšen link?

Na netu trenutno najdem samo tole na strani od Celjskega literarnega društva, samo to je za lani: http://cld.si/Fanfest.html
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.

Boki

• View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
« Reply #2 on: April 03, 2018, 06:28:03 AM »
Hvala za opombo. Pozabil sem prilepiti link in na matični strani moram narediti povezavo. Google pa rabi nekaj časa, da stran vključi med zadetke.
Link je tukaj. Stran še ni čisto dokončana. Najbolj me skrbi, ker ni domačih zgodb za natečaj Fantastična antična Celeia.
Delaj dobro!

u.

• Peter Jackson, korenčkožer
    • View Profile
« Reply #3 on: April 03, 2018, 12:59:22 PM »
Škoda, da zadeva izgleda precej ubogo, oblikovno vsaj 10 let zadaj + slovnične napake, ki so za literarno društvo en velik faux pas (že v naslovu piše Fanest). Napisano je bolj kot neko poročilo in ne kot reklama za dogodek. Mogoče tudi zato ni zanimanja med mladimi?
Fino bi bilo zrihtat kakšen dober PR, dizajn, itd.

Boki

• View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
« Reply #4 on: April 03, 2018, 04:09:28 PM »
Ja, treba je marsikaj urediti. Dizajn je zgolj HTML 5, brez nekih posebnosti. Fanfest ni toliko ljubiteljski dogodek kot je namenjen avtoricam in avtorjem in vsem, ki se ukvarjajo z različnimi platmi literarnega ustvarjanja. Niti za zdaj ni o tem kaj veliko pisati. Nekaj na kratko o minulem festivalu in najosnovnejši napovednik o prihajajočem, o katerem še ni kaj veliko za pisati. Sem pa vsekakor zadovoljen s konstruktivno kritiko.
Seveda sem takoj šel malce stvari počistiti. Upam, da sem iztrebil slovnične napake.
Dizajn pa sledi dizajnu spletne strani društva.
« Last Edit: April 03, 2018, 05:54:02 PM by Boki »
Delaj dobro!

u.

• Peter Jackson, korenčkožer
    • View Profile
« Reply #5 on: April 03, 2018, 07:34:18 PM »
hehe, potem je pa mogoče malo ponesrečeno ime. Ne vem, meni se Fanfest popolnoma sliši kot ljubiteljski dogodek. Pa za reklamo se mi zdi najslabše, da na strani večkrat piše dobesedno to - da nimate še česa za napisat. Škoda. Ko vidim kakšno tako stran, jo samo zaprem, saj ne deluje niti malo resno oz. ažurno. Ne strinjam se, da je vsaka reklama tudi dobra reklama, take stvari ti naredijo več škode kot koristi.

Boki

• View Profile
    • Vitezi in Čarovniki
« Reply #6 on: April 03, 2018, 10:33:32 PM »
Fanfest se precej dobro sliši. Festival fantazijske književnosti se težko zloži v tekočo in zvočno okrajšavo - Faknji ali Faknjifest se mi ne zdi malce smešno, raje imam okrajšavo po Yodino - Fantazijske festival književnosti slovenske.  :C
O festivalu res nimamo še kaj veliko za pisati. Spletna stran je namenjena vsebinam, povezanim s festivalom in nima smisla pesniti, ko ni kaj za povedati. Ko bo program z vsebinami znan, bo pač čas za objavo.

Delaj dobro!