Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Gil-galadov Facebook

Zurbag · 8 · 7443

Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
PARARARAAAAAAM!!!

Kot novi informator za vsaj naslednji dve leti bi nadaljeval z Uršinim objavljanem na FBju in Instagramu. Slednjega bi uporabljal bolj za objave na terenu, beri srečanja, delavnice itd., medtem ko bi FB za redne objave. Tukaj tud največ ljudi dobimo :)

Že nekaj časa nazaj je bilo govora o Srednjesvetskih sredah ter podobnih rubrikah in zaenkrat bi pustil odprto to možnost, da ornk zaštarta, še prej pa bi opomnil, da če ima kdorkoli kakršnokoli idejo za objave, kar na dan z njimi! :)
Tedensko bi rad objavljal razne random stvari v povezavi s Tolkienom - od eventov po Evropi in svetu, do znaimivosti iz SS in knjig - in čim več idej ter predlogov, tem bolš! :h14001: Poleg teh objav pa pridejo v poštev seveda še tiste, ki so neposredno vezane z GG.

Če bi recimo na začetku nabral že samo cca. 20 objav, to pomeni, da lahko z nekaj klikanja naštimam urnik objav že daleč vnaprej. 
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
A bi se dalo nekak forwardirat kakšne objave iz Tolkien societyja? Ene so zelo zanimive. Fino bi bilo, da hkrati damo občutek, da Tolkiena kr globoko obravnavamo in smo hkrati aktivni tudi širše. Tko, kot smo pač zares!
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Branko

  • Orki
  • Vmesni člen
  • *
    • Posts: 70
    • Karma: +4/-1
    • View Profile
Pero, dobro da si dodal zadnji stavek, sem ze mislil, da si nas okaral, da nismo dobro zaokrozeno in najbolj aktivno Tolkienovo drustvo v Sloveniji!  :h14013:
"Not all those who wander are lost"


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Mi to že skoz vemo, samo "ljudje" pa ne nujno in jih je treba izobrazit!
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Burek Legolas

  • Orki
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 493
    • Karma: +11/-0
    • View Profile
A bi se dalo nekak forwardirat kakšne objave iz Tolkien societyja? Ene so zelo zanimive. Fino bi bilo, da hkrati damo občutek, da Tolkiena kr globoko obravnavamo in smo hkrati aktivni tudi širše. Tko, kot smo pač zares!


Kakšen share vsake toliko je fajn, ja. Ne pretiravat s tem (1. da ne zgleda, kot da samo posredujemo novice od drugih in 2. marsikateri fan Tolkiena je verjetno polajkal tudi Tolkien society in lahko že itak vidi te objave), ampak recimo na 2-3 tedne kakšen share je pa po moje super.


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
To bi blo verjetn kr kul kot par dodatnih novic, tko kt je Burek rekel :)
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Loh tud mi njim kej posredujemo ane, tolkien tuki, tolkien tam tolitukitam
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Leško

  • Un čist ta mal orkec, k reče: "Kaj ukazuje uč?"
    • Posts: 148
    • Karma: +7/-4
  • Kužbus
    • View Profile
Zupi, a mi lohka odobriš dostop do profila lepo te prosim ^^