Slovensko Tolkienovo društvo Gil-galad

Fantazijske slike

gaarg · 25 · 7695

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Nah, čist navaden odnos imata, samo moderno je pokati otročje štose na ta račun. Pa smešno je, ker nekatere te stvari ful zmotijo in ne morejo naprej. No, mogoče niti ni tok smešno koker kej druzga.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Zurbag

  • Orki
  • Sluga tajne vatre, nositelj plamena Anora
  • *
    • Posts: 612
    • Karma: +24/-4
    • View Profile
Mene take omembe v knjigi niso nikol zmotile, so mi pa vedno (in mi še) dajo tist občutek, da je to nekaj nenavadnega in zato sekajo ven. Čeprav nikol nisem gledal na to kot gej konotacijo, razen če sem se s kom namerno zafrkaval iz tega. Zame je vedno samo ven sekal, ker se mi je zdel neki neobičajnega, tudi za odnos med gospodarjem in slugo, prijateljema, k sta prišla čez vse to itd.
Looks like meat's back on the menu, booooys!

"Ok prvo vprašanje, kdo so Istari?" by Yibor, 2017


Yibor Železnopesti

  • Škrati
  • Angmarski kralj-čarodej
  • *
    • Posts: 527
    • Karma: +37/-50
    • View Profile
Oh ste se zapicl v sliko :) hotu sm povedat za koncept plavajocega sveta, sam so na internetu slabe slike ali pa Pandora, k je iz filma.


Se pa strinjam z Meto. Odnosi med moški včasih k so bli pomoje veliko bolj pristni in ne omejeni s strani nekega strahu pred označbami, ker jih skoraj ni bilo, proti tem kakšni so danes in v nasprotju kakšne homoeroticne se danes včasih prodaja kot da tako je bilo.
« Last Edit: April 25, 2017, 09:59:40 am by Yibor Železnopesti »
Dwarf!

HA!


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Ok, kaj pa kej tazga, men je tale avtor en najljubših kar se fantazijskih slik tiče.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Beksinski! <3

Če bi imela keš, bi bil to the slikar, čigar slike bi zbirala (oprosti, Pero). Ne štejem ga pa pod fantazijo, ker si pod tem terminom jaz predstavljam vse preveč v smislu fantazijske literature, pri njem gre pa bolj za en tak morbiden surrealizem.

To sliko čem met:

"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Nič hudega, jest bi tud imel njegove stvari :)
En tak dedek svojega žanra je, pa ful se ga kopira, sam ostaja prepričljivo najboljši. Btw k sem ležu v bolnici po operaciji lani sem imel ful takih scen pred očmi in kot fen umetnika sem v njih dost užival, ne bi jih pa privoščil kakšnim starim mama hehe.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Celebriel Bodičejska

  • Noldië
  • Ta title izgubim z naslednjim postom
  • *
    • Posts: 552
    • Karma: +15/-0
  • Fëanor!
    • View Profile
Jaz sem pa danes videla tole slikco Elene Kukanove in mi je čist prelepa.



Mislim sicer, da Maglor ni nosil s sabo te ta ogromne hrafe, prej liro, ampak ajt, odpustim, ker je slika sicer popolna.

Pa še je živ, Maglor! Tava pa poje pa igra ob zahodnem morju. Aaaa, kocine mi grejo pokonci!
"A king is he that can hold his own, or else his title is vain." Maedhros
"Aran se ya polë yava aranierya hya anesserya alacendë." Maitimo Nelyafinwë

Im Celebriel estannen, im i elleth-e-Gódhellim. Dorthon hîr vi Chimring.


gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
Hudo, tak upgrejdan John Howe. Ful vzdušna, lepo kako lasje in valovi imitirajo melodije glasbe.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist


Boki

  • Brez občutka
    • Posts: 888
    • Karma: +4/-5
    • View Profile
    • Vitezi in Čarovniki

gaarg

  • Orki
  • Gilgaladrielrond
  • *
    • Posts: 994
    • Karma: +19/-1
    • View Profile
UAU.
“If the human brain were so simple that we could understand it, we would be so simple that we couldn’t.”
-Moran Cerf, neuroscientist